İş Yaşamında Yenilikçi Sunumlar Pdf indir

tarafından
4
İş Yaşamında Yenilikçi Sunumlar Pdf indir


İş Yaşamında Yenilikçi Sunumlar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 146 sayfadan oluşan İş Yaşamında Yenilikçi Sunumlar kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Murat Şahbaz tarafından kaleme alınan İş Yaşamında Yenilikçi Sunumlar isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13 x 19.5 cm ebatındadır. İş Yaşamında Yenilikçi Sunumlar kitabını 9786254128714 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. İş Yaşamında Yenilikçi Sunumlar pdf oku indir.

İş Yaşamında Yenilikçi Sunumlar pdf indir

Hepimiz aslında kendi hikayelerimizi yazarız. Bazı zaman bir konuşma, arada bir bir toplantı arada bir de bir sunum esnasında hep kendimizi, kendi dünyamızdaki yaşananları katılımcılara aktarıyoruz.

Son beş on yıllık süreç içinde bireylerin bilgiye ulaşma hızı değiştikçe, sunum yapma şekilleri de değişti. İnsanlar artık daha az bilginin olduğu ve net mesajların verildiği, akılda kalıcı ve ikna edici sunumları dinlemek istiyorlar. Bunun yanı sıra sunum yapan birinin sahne hâkimiyeti, görünüşü, konu ile ilgiliki bilgi birikimi ve deneyimi katılımcıların en fazla dikkat ettikleri konuların başında geliyor.

Teknoloji ile birlikte bireylerin dikkatli okuma ve dinleme süreleri de değişti, 140 – 280 karakter ile duygularımızı ifade edebilinmekte artık. Onun dışında uzun kurulan cümleleri okbekliyor ve dinlemiyoruz.

Bu kitapta;
– Pandemi ile birlikte gerçekten sunum yapma şekilleri de değişti mi?
– Katılımcılarınızı heyecanlandıracak, sunumunuzu farklı kılacak neler uygulayabilirsiniz?
– Eller cepte sunum yapmak sizce yanlış mı?
– Sunumlarınızda hikaye anlatmanın yolları nelerdir?
– Gerçekten sunumlarda yenilik var mı?
Sunum adına aradığınız tüm konular bu kitabın içinde bulunmaktadır.
Bu kitap sunum alanında pandemi boyunca yayına giren ilk yenilikçi sunum teknikleri kitabı olarak da benim için değişik bir anlam taşımaktadır. Yararlı olması dileği ile…

Keyifli okumalar…

İş Yaşamında Yenilikçi Sunumlar kitap özeti

İş Yaşamında Yenilikçi Sunumlar pdf oku

İş Yaşamında Yenilikçi Sunumlar Pdf indir