background img
Eki 19, 2018
84 Views

İntikamın Güzel Yüzü – Tracey Devlyn Kitabını İndir

Written by

İntikamın Güzel Yüzü – Tracey Devlyn Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

Coral adında güzel seksi bir kadın İngiliz ajanıdır. Bu mesleği seçmesi ve kendine yaptığı tüm bakımın bir amacı vardır. Çocukluğunda gözleri önünde öldürülen annesinin intikamını almak. Bu uğurda hiç kimseyi tanımayan kör bir ok gibi intikamını hedef alarak ilerleyen Coral’un bu hırsın vaz geçerek kendini daha fazla tehlikeye atmaması adına çocukluk arkadaşı Guy engel olmak istesede bu o kadar kolay değildir. Bu sırada acımazsız hain ama oldukça etkileyici bir seri katil Guy’u baştan çıkarmak üzeredir. Bu duruma şimdi Coral engel olmak zorundadır.

 

İntikamın Güzel Yüzü Hakkında

Alımlı ve hoş bir kadın olan Cora, İngiliz devleti adına çalışan bir ajandır. En büyük amacı ise, çocuk yaşta kaybettiği anne babasının katilini bulmaktır. Güzel kadının bu uğurda göze alamayacağı hiçbir tehlike yoktur.

Zorlu mücadelede Cora’yı yalnız bırakmayan çocukluk arkadaşı Guy, güzel kadının intikam ateşini söndürmek için elinden geleni ardına koymaz. Fakat karşılarında en az Cora kadar hırslı ve bu güzel kadını ağına düşürmek adına her tür yola başvuracak kadar gözü dönmüş bir katil vardır…

Yorumlar

“Tehlikeyi tutkuyla birleştiren Tracey Devlyn, hafızalarınızdan silinmeyecek güçlü bir aşk hikâyesi yaratmış.”
-Victoria Gray-

“Tracey Devlyn sürükleyici bir ajan hikâyesine unutulması güç bir aşk katarak harika bir roman yaratmış. İntikamın Güzel Yüzü, okunması gereken bir ilk roman.”
-Publishers Weekly-

“İntikamın Güzel Yüzü, hayal gücünüzü tetikleyecek kadar etkileyici, yüreklerinizi ele geçirecek kadar büyüleyici bir roman.”
-RT Book Reviews-

“İlk sayfasından itibaren okuru içine çeken konusuyla harika bir ilk roman. Devlyn, intikama teslim olmuş bir kadının başından geçenleri güçlü kalemini kullanarak unutulmaz bir anlatımla sunuyor.”
-Adrienne Giordano-

İntikamın Güzel Yüzü – Tracey Devlyn Kitabını İndir Kitabını İndir

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir