İntikam – Ayşegül Çiçekoğlu Kitabını İndir

tarafından
42
İntikam – Ayşegül Çiçekoğlu Kitabını İndir

İntikam – Ayşegül Çiçekoğlu Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
Ege gençken onu ailesinden ayıran ve onların ölüme sebep olan aileden ölümüne nefret etmiş ve yıllarca kin beslemişti. Amerika’ya yerleşen Ege hep bu intikam duygusuyla beslemiş ve planalr yapmıştı. Kader günü gelip çatığında Türkiye’ye dönen Ege düşman gördüğü Baba ve onun kızından intikam almaya hazırdı. Bir dost gibi içlerine sızan Ege’ye bu kız kurtarıcı meleğim diyordu çünkü küçükken onu ölümden kurtarmıştı. Fakat artık bilmediği bir şey vardı Ege kendinin ve ailesinin Ezrail’i olacaktı. Nefret ve Aşk ortasında kalan ve yanan iki kişinin hikayesi.

intikam Hakkında

Acının intikamla yoğrulduğu yirmi iki yıl boyunca sabreden ve bu intikamın kasırgasında herkesi ezip geçen, yüzü ve ruhu yaralı bir adam.., İntikamın en can alıcı noktasında, ateş hattında kalan ve bu intikamın bir parçası olduğunu bilmeden adama âşık olan genç bir kız…

-Tüm ailenin ölümüne neden olan birini affedebilir misin?
-Yüreğindeki kin ve nefret tohumlarını, aşkın gücüyle ezebilir misin?
-Yaralı bir ruhun intikamı mı, yoksa tertemiz bir aşkın kudreti mi?
-Ya da bu savaşta yeni acılara gebe olaylar mı?

Ege ailesinin intikamını almak için verdiği savaşta yolun sonuna gelmiştir artık. Son bir hamle için Amerika’dan İstanbul’a gelir. Tek amacı vardır; hayatını ondan alan baba ve kızından intikamını alabilmek. Ama hesaba katmadığı, genç bir delikanlıyken hayatını kurtardığı küçük kız tarafından ‘kurtarıcı meleğim’ diye çağırılmasıdır. Oysa onun ruhu çoktan ölmüştür. Bu saatten sonra hiç kimsenin kurtarıcı meleği olmayacaktır.

İntikam – Ayşegül Çiçekoğlu Kitabını İndir Kitabını İndir