İnsanın Pin Kodu – Douglas Forbes Kitabını İndir

tarafından
66
İnsanın Pin Kodu – Douglas Forbes Kitabını İndir

İnsanın Pin Kodu – Douglas Forbes Kitabının Açıklaması:

İnsanın Pin Kodu – Douglas Forbes

İnsanın Kendisine Ait Bütün Bilgilerinin Doğum Tarihlerine Kodlandığı, Yüzlerce Yıldır Ebcet, Kabala Ve Astroloji Gibi Kadim Bilgilerde Anlatılmaktadır. Doğum Tarihini Kendi Geliştirdiği Formüle Uygulayan Douglas Forbes’Un İnsanın Pin Kodu Sistemini, Bizzat Kendisinden Öğrenebilme Fırsatımızın Olması İse Bizlerin En Büyük Şansıdır.

Şairin De Dediği Gibi “Tüm Hayat Bir ‘Anlama’ Çabası”, Hem Kendimizi Hem Yanımızdakini Hem De Karşımızdakini.

İşte Yüzyıllardır Süren Bu Çabayı İnsanın Pin Kodu Yöntemi İle Daha Kolay Anlayabileceğiz. Çünkü Douglas Bize ‘Kısa Yol’ U Öğretiyor, Üstelik De Her An Her Yerde Basit Matematik İşlemlerini Yaparak Ve Hiçbir Teknolojik Aleti Kullanmamıza Gerek Kalmadan Uygulayabileceğimiz Kısa Yol Bu. Ve Bütün Bunları Sadece Doğum Tarihimize Bakarak Yapmaktadır. İnsanın Pin Kodu, Rakamlardan Oluşan Bir Alfabedir Ve Bu Alfabeyi Kullanarak Bir Dil Yaratabiliriz: İnsanın Özü’Nün Dili. İnsanın Pin Kodu, Sayısal Bir Denklemdir Ve Konuşma Diline Dönüştürülmektedir. Rakamlardan Oluşan Bu Eşsiz Dili Kullanmak, Birbirimizi Derin Bir Düzeyde Anlamamıza İzin Vermektedir. Bu Anlayışda Karşılıklı Saygıya, Saygı Hoşgörüye Ve Hoşgörü De Sevgiye Yol Açmaktadır.

Ayrıca Elementlerin (Hava, Su, Ateş, Toprak) Üzerimizdeki Etkilerini Ve Evrenle Nasıl Uyumlu Hareket Ettiğimizi De Açıklamaktadır. Siz De Bu Uyumu Yakalamak Ve Hayattan Daha Fazla Keyif Almak İstiyorsaniz Bu Yöntemi Kullanmayı Seçebilirsiniz.

Sayfa Sayısı: 224

Baskı Yılı: 2012

Dili: Türkçe
Yayınevi: Zer Yayınları
İlk Baskı Yılı : 2012

Sayfa Sayısı : 224

Dil : Türkçe

Isbn: 9786058899629