İlişkiler – Rainbow Rowell Kitabını İndir

tarafından
49
İlişkiler – Rainbow Rowell Kitabını İndir

İlişkiler – Rainbow Rowell Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:

 

Bir çok şirketin kuralları vardır! Özelikle Beth ve Jennifer’ın çalıştığı firma bu kurallar için oldukça katıydı. Bütün işlerin neredeyse e-postayla yürüdüğü bir ortamda, iş dışı yazışmalar yapan ikili bunu yapmamaları gerektiğini bilseler de kendilerine engel olamıyordu. Ufak şakalar, önemli hayat tecrübeleri gibi bir çok konuda yazışıyorlardı. İkili bu yazışmaları yaparken tek istekleri bu maillerin kimsece fark edilmemesiydi. Fakat Lincoln bu yazışmaların hepsini takip ediyordu. Yetkisi gereği uyarması gereken çalışanları bir türlü uyarmaya cesaret edemiyor çünkü kendisi de eğleniyordu. İlginç bir roman olan “İlişkiler” birbirini gerçek hayatta daha önce görmemiş 3 şirket çalışanının aralarında kurdukları bağ sonucu aşklarını, umutlarını ve arkadaşlıklarını konu ediniyor.

 

İlişkiler Hakkında

Beth Fremont ve Jennifer Scribner-Snyder ofis içi e-posta yazışmalarının denetlendiğini biliyorlar.

Elbette biliyorlar! Çünkü onlar, “Şirket kaynaklarını kötüye kullanmayacağım, vs., vs.” formlarını imzalamışlardı. Gazetede çalışan diğer herkes de şirketin e-posta politikasından haberdardı… Ama nedense kendilerini buna uymaya ciddi ciddi teşvik edemiyorlardı. Jennifer, Beth’e aile olmak hakkında eşine söyleyemediği her şeyi söylerken, Beth de Jennifer’a her şeyini anlatırdı, nokta! Özellikle sonuçta kahkahalara boğulmak varsa…

Lincoln O’Neill Beth ve Jennifer’ın e-postalarını okumaya bir son vermesi gerektiğini biliyor.

Sadece onlara birer uyarı mesajı göndermesi gerek. Aslında bunu onları ilk kez birbirlerine şirket politikasına aykırı e-postalar gönderirken yakaladığında yapmalıydı. Ama her ikisi de çok şirindi… Onlar çok akıllı, komik ve ilginçlerdi. En önemlisi de Lincoln onları sevmişti. Özellikle Beth’i.

İlişkiler Milenyum biterken yirmili yaşlarının sonundaki üç insan hakkında eğlenceli ve sürükleyici romantik bir komedi. İlişkilerin son buluşu ve yeni ilişkilerin başlangıcı, ofis aşkları, kız arkadaşlar ve erkek arkadaşınızın müzik grubuyla barış anlaşması imzalamanız hakkında bir roman.

Bu kitap kendinizi en iyi versiyonunuz gibi hissettiren kişiye Âşık olmak hakkında. Bu kişi daha önce hiç tanışmadığınız biri olsa bile!

İlişkiler – Rainbow Rowell Kitabını İndir Kitabını İndir