background img
Eki 17, 2018
100 Views

İkiz Ruhlar – Annie West – PDF ve EPUB indir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir

Written by

İkiz Ruhlar – Annie West – PDF ve EPUB indir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:

Damaso adında ki adam genelde hanım hanımcık, kendisini ve eşini sosyeteye rezil etmeyecek biri ile evlenme çabası içindeyken karşısına çıkan Marisa tam bir fiyaskoydu. Marisa kafasına göre hareket eden isimi bir çok skandala karışmış bir kadındı. Fakat kader onların yolunu birleştirdiğinde arzularına gem vuramayan ikili yatağa birlekte girmişti. Zamanla Damaso, Marisa’nın aslında oldukça iyi biri olduğunu anlasa da öyle biri ile evlenmek kariyeri ve çevresi için ona oldukça zorluk yaratacaktı. Bir süre sonra Marisa hamile olduğu iddiasıyla kapısına gelince genç adam ne yapacağını şaşırdı!

İkiz Ruhlar Hakkında

Normal şartlarda Damaso Pires’in, Bengaria’nın skandallar prensesi Marisa’yla hiç işi olmazdı ama onun gerçek yüzünü ve sağlam kişiliğini hemen fark etmesi, Brezilya sokaklarında zorluklar içinde geçen çocukluğunda derinden hırpalanan ruhuna hemen dokunmuştu. Kısa süre sonra da Marisa hamile kalmıştı.
Damaso şimdilerde uluslararası düzeyde çok başarılı ve çok zengin biri olmasına rağmen, gayrı meşru bir çocuk olmanın tüm zorluklarını yaşamış, bu sorunuyla var gücüyle mücadele etmiş biriydi. Bu yüzden de çocuğunun kendisininkine benzer bir kaderi yaşamasına asla izin veremezdi ve çocuğunu sahiplenmesinin tek yolu da Marisa’yla evlenmesiydi.

İkiz Ruhlar – Annie West – PDF ve EPUB indir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir Kitabını İndir

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir