İki Aşk Arasında – Molly McAdams – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir

tarafından
42
İki Aşk Arasında – Molly McAdams – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir

İki Aşk Arasında – Molly McAdams – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
Yüreklerinizi coşkulu bir sona sürüklemeden önce içinizi ısıtacak ters köşe yaptırıp paramparça edecek etkileyici bir gençlik ve aşk hikayesi. ” A.L Jack London”

Harper henüz 18 yaşına gireli bir kaç ay olmuştur. Şimdiki kazandığı üniversiteye başlamadan önce askeri bir lojmanda oldukça katı kurallarla yetişmiştir. Babasından korkusu ve çevresindeki aşırı otoriteye uyarak büyümüş olan Harper üniversiteye gittiğinde ilk kez başka duyguları tatmasından dolayı her gün farklı bir zevk almıştır. Bu sırada edindiği iki erkek arkadaş arasında kalan ve kalbi ikiye bölünen genç kız bir seçim arifesindedir. Bazen duyguları o kadar yoğun olur ki keşke hiç aşkı tanımasaydım diyerek dövünür.

 

İki Aşk Arasında Hakkında

Evden uzaktaki ilk yılı neredeyse mükemmel olacakken, arzularına yenik düştüğü bir hafta sonu kaçamağı her şeyi değiştirecekti.

On sekiz yaşındaki Harper, asker babasının kontrölü altında büyümüştü. Hayatı kendi istediği gibi yaşamaya ve yalnızca babasının birliğindeki askerlerden duyduğu şeyleri deneyimlemeye hazır bir şekilde, San Diego Devlet Üniversitesine doğru yola çıkar.

Yeni oda arkadaşının sayesinde, Harper partilerin, yakışıklı erkeklerin, ailenin ve duyguların farkına varır. Hem yeni erkek arkadaşı Brandon’a hem de oda arkadaşının kardeşi Chase’e kısa sürede âşık olunca, kalbi ikiye bölünür. Tehlikeli görünümlerine ve geçmişlerine rağmen, iki erkek de Harper’a tapar ve onun için her şeyi yaparlar; bu, onu mutlu etmek için bir adım geri atmak anlamına gelse bile…

 

İki Aşk Arasında – Molly McAdams – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir Kitabını İndir