Hilal Aysal kimdir, nereli, kaç yaşında?

tarafından
4
Hilal Aysal kimdir, nereli, kaç yaşında?


Hilal Aysal Kimdir, biyografi sitemizde Hilal Aysal ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Hilal Aysal kaç yaşında?, Hilal Aysal memleketi neresi, Hilal Aysal evi nerede, Hilal Aysal nereli, Hilal Aysal instagram, Hilal Aysal ile alakalı her detay yazımızda..

Hilal Aysal kimdir, kaç yaşında, nereli?

Hilal Aysal Royal Motors Yönetim Kurulu Başkanıdır. 1989 senesinde İstanbul’da doğmuştur. 32 yaşındadır. Eski rallici Artuğ Aysal’ın kızıdır. Aynı zamanda Rolls Royce ve Lotus markalarının Türkiye temsilcisidir. Otomotiv sektörüne bilinen ünlü simalar içindedır. Hilal Aysal Doğan Kabak ile YouTube üzerinde çektiği videolarla da tanınmaktadır.

Hilal Aysal yaşamı ve biyografisi

Hilal Aysal 1989 senesinde İstanbul’da iki çocuklu bir ailede dünyaya gözlerini açtı. Babası ünlü rallici Artuğ Aysal’dır. Babasının mesleği nedeni ile halen 13 yaşında araba sürmeyi öğrendi. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Yeditepe Üniversitesi’nde ve sonrasında yurtdışına çıkarak New York kentinde moda bölümünde eğitim almaya başladı.

Yıllarca babasından ayrı bir meslek icra etmek istese de seneler sonra yeniden otomotiv sektörünün içinde buldu kendisini.

Günümüzde Royal MotorsRolls Royce ve Lotus markalarının Türkiye temsilcisi olarak otomotiv sektöründe tanınan Hilal Aysal çalışmalarını sürdürmektedir.

Hilal Aysal boy kilo ve hangi burç?

Hilal Aysal boyu, kilosu ve burcu gibi bilgilere ulaşılamamıştır.

Hilal Aysal sevgilisi, evli mi?

Hilal Aysal sevgilisi Deniz Arcan’dır. Aşk yaşamı ve daha fazlası için instagram hesabını ziyaret edebilesiniz.

Hilal Aysal babası kim, serveti ne kadar?

Hilal Aysal serveti ile ilgili net bir bilgiye ulaşılamamıştır. Hilal Aysal Doğan Kabak ile YouTube üzerinde çektiği videolarla da bilinmektedir.