Highlights Okul Öncesi Preschool 10’Lu Eğitim Seti Kitabını İndir

tarafından
45
Highlights Okul Öncesi Preschool 10’Lu Eğitim Seti Kitabını İndir

Highlights Okul Öncesi Preschool 10’Lu Eğitim Seti Kitabının Açıklaması:

Highlights Okul Öncesi Preschool 10’Lu Eğitim Seti

Öğrenmenin Tam Zamanı!
Bu Kitap, ÇOcuğUnuzun Okul ÖNcesinde BaşArılı Olmasına Ve ÖZgüVen Hissetmesine Katkı SağLayacak Etkinlikler İçErmektedir. Renkli Resimler, İlgi ÇEkici Oyunlar Ve Bulmacalar İle ÇOcuğUnuz EğLenirken Matematik, Sayılar, ŞEkiller, Renkler Gibi Temel Okul Bilgileri İle Saatlerce Vakit Geçİrecek. Bu Kitaptaki ÇOğU Etkinliğİ Yapmak İçİn Basit ÖNeriler İle ÇOcu- ĞUnuza Yardım Etmede ÖNemli Bir Rol Oynayabilirsiniz.
DoğRu Zamanı Tercih Ediniz.
Kitapta Bir Etkinliğİ Yaptırırken ÇOcuğUnuzun Yeterinde Doymuş Ve Dinlenmiş Oldu- ĞU Zamanları Tercih Ediniz. EğEr ÇOcuk Yorgun Ve Huysuz İse Dikkatini Toplaması ÇOk Daha Zor Olacaktır. Yeni Etkinliklere Sabah Vakti BaşLamaya ÇAlışIn, Yemekten Sonra Ya Da Uyku Sonrası Da İdeal Vakit Olacaktır.
ÇOcuğUnuzun ÖNce BaşLamasına İzin Veriniz.
Bu Kitapta BaşLangıç Ya Da Bitiş Diye Bir Kavram Yok. Bu YüZden ÇOcuğUnuzun En ÇOk İlgilendiğİ BöLüM İle BaşLamasına İzin Veriniz. EğEr Devam Etme İsteğİ Varsa, TeşVik Ediniz. Fakat Bir Etkinliğİ Tamamen Bitirmesi İçİn Israr Etmeyiniz.
ÖRnek TeşKil Ediniz.
ÇOcuğUnuz Etkinliğİni Yaparken Siz De Kendinize Ait Bir İş Yapmaya Oturarak Ona ÇAlışManın DeğErini GöSteriniz. Bu Yolla ÇOcuğUnuz İhtiyaç Hissettiğİnde Ona Rehber- Lik Edebilirsiniz.
ÇOcuğUnuzun BaşArısını ÖVüNüZ.
ÇOcuğUnuz Bir Etkinliğİ TamamladığInda, Onun ÇAbasını Hemen Onaylayınız. Sizin Heyecanınız Onu TeşVik Edecek Ve ÇOcuğUnuz Etkinlikleri Yapmada Daha Hevesli Davranacaktır.
Takım ÇAlışMasını Ve İşBirlikçİliğİ ÖĞRetiniz.
EğEr ÇOcuğUnuzun Bir Etkinliğİ Tamamlamada Zorluk ÇEktiğİni GöRüRseniz, Takım ŞEklinde Beraber ÇAlışMayı ÖNeriniz. Mesela, Objeleri Bulmada Zorluk YaşArsa Bir DiğEr Objeye GeçMesini ÖNeriniz. Ona İpuçLarı Verebilirsiniz Fakat Asla Cevabı SöYlemeyiniz.
10’Lu Eğitim Setini Nasıl Kullanmalıyız.
Yaş Aralığı: 3-6 Yaş
Kitap Sayısı: 10 Kitap
Set İçeriği:
1. Sayılar
2. Çizgi Çalışması
3. Zeka Ve Dikkat Geliştirme Eğitimi
4. Basit Matematik
5. Kavramlar
6. Sesli Harfler
7. Renkler
8. Şekiller
9. Sıralama
10. İlişkilendirme Ve Sınıflandırma