Hiç Yoktan Bir Evren – Lawrence M. Krauss Krauss – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir

tarafından
77
Hiç Yoktan Bir Evren – Lawrence M. Krauss Krauss – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir

Hiç Yoktan Bir Evren – Lawrence M. Krauss Krauss – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:

 

Hiç Yoktan Bir Evren Hakkında

Bu kitap evren hakkında sizlere o kadar muazzam bilgiler sunacak ki hayranlık içerisinde okuyacaksınız. Evrenle ilgili kabaca bildiğiniz bir çok şeyin derinlemesine dalarak adeta bir bilim adamının değilde sıradan bir insanın sizin seviyenize sohbetini okuyacaksınız. Şimdiye kadar evren hakkında bilimin keşfettikleri yanı sırada keşif edilmesi olası gelecek bir evrenini de konu edinen bu eser yine bu konuda meraklı olanların kaçırmaması gereken bir başucu kitabı niteliğinde.

 

Hiç Yoktan Bir Evren Yorumlar

Darwin’den bugüne yazılmış en önemli bilimsel kitap. Türlerin Kökeni’nin doğaüstücülüğe indirdiği ölümcül darbeyi, Hiç Yoktan Bir Evren kozmoloji alanında yapıyor.
-Richard Dawkins-

Fizik sevip de anlamayanlara fiziğin geldiği son noktayı anlatan nefis bir kitap.
-Ayça Şen-

Son yıllarda bir dizi parlak kavrayış ve hayret verici keşif evreni sarstı, Lawrence Krauss da bütün bu gelişmelerin göbeğindeydi. Krauss her zamanki canlılığıyla, bu dikkat çekici hikayeyi dikkat çekici derecede anlaşılır kılmış. Zirveye tırmandığınız noktada varoluşun büyük sorusuna, “Neden hiçbir şey olmayacağına bir şey var?” sorusuna verilmiş cesur bir bilimsel cevapla karşılaşacaksınız.
-Frank Wilczek-

Fizikte gelinen son noktaya dair mükemmel bir kılavuz. Ayrıntılı ama açık bir dille kaleme alınmış, titiz ama sıkıcı değil. Krauss’un gayet güzel açıkladığı üzere uzay ve zaman gerçekten de hiçbir şeyden, hiçlikten doğmuş olabilir. Muhteşem bir kitap.
-New Scientist-

Hiç Yoktan Bir Evren – Lawrence M. Krauss Krauss – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir Kitabını İndir