Hep Seni Bekledim – Jennifer L. Armentrout Kitabını İndir

tarafından
49
Hep Seni Bekledim – Jennifer L. Armentrout Kitabını İndir

Hep Seni Bekledim – Jennifer L. Armentrout Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
Çıktığı gün itibariyle listeleri sallayan bir kitap olan “Hep seni Bekledim” yazarın önceki kitaplarının kalitesi referans niteliğindeydi. Avery Morgansten adında ki genç kız bir çok badire atlatmıştı. Kanunla ve ailesiyle başı belada olan kız nihayet kazanabildiği üniversitede rahat bir nefes alacaktı. Onun için kendini düzeltme ve hayatını düzene koyma adına attığı en büyük adımdı. Fakat orada tanıştığı bir erkek tekrar her şeyi çığırından çıkaracaktı. Oysa ki Avery’nin planları bunun çok dışındaydı. Ama konu aşk olunca insan başta kendine söz geçiremiyor.

Hep Seni Bekledim Hakkında

Bazı şeyler beklemeye değer…

Beş sene önce bir partide Avery Morgansten’in tüm hayatı değişti. Evden çok uzakta bir üniversite, şimdi her şeyi geride bırakmak için harika bir fırsat. Tek yapması gereken, derslere zamanında girmek, sol bileğindeki bilekliği asla çıkarmamak, dikkatleri üzerine çekmemek ve belki de bir iki arkadaş edinmek. İhtiyacı olmayan tek şey ise, ince ince planladığı hayatını alt üst edecek bir erkeğin radarına girmekti.

Çoksatan Lux ve Melez Sözleşmeleri serisinin yazarı Jennifer L. Armentrout’tan yepyeni bir aşk hikâyesi! Çıktığı gün kitap satış listelerini sarsan ve Forbes dergisine kapak konusu olan Hep Seni Bekledim’i elinizden bırakamayacaksınız.

 

Hep Seni Bekledim – Jennifer L. Armentrout Kitabını İndir Kitabını İndir