Hazal Kadak kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

tarafından
5
Hazal Kadak kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?


Hazal Kadak kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Hazal Kadak kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Hazal Kadak kimdir? kaç yaşında?, Hazal Kadak kimdir? memleketi neresi, Hazal Kadak kimdir? evi nerede, Hazal Kadak kimdir? nereli, Hazal Kadak kimdir? instagram, Hazal Kadak kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Hazal Kadak nereli? Kaç yaşında?

Hazal Kadak kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu, sevgilisi, evli mi, kiminle evlendi, eşi, boy kilo yaş bilgileri, yer aldığı diziler ve filmler, tiyatroları, ile ilgili araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Hazal Kadak yaşamı ve biyografisi

Hazal Kadak Tür dizi, reklam, sinema ve tiyatro oyuncusudur. 2005 senesinde başladığı oyunculuk kariyerinde birbirinden renkli karakterlere hayat verdi.

Hazal Kadak 21 Nisan 1991 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Öğrenimine İstanbul’da başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite yaşamına İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon bölümünde sürdü. Oyunculuk kariyeri ekseninde Semiha Berksoy Opera Vakfı’nda temel oyunculuk eğitimi ve sonrasında Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları’nda Tiyatro eğitimi aldı.

Hazal Kadak oyunculuk kariyerine 2005 senesinin sonlarında başladı. Kamerların karşısına ilk kez 2006 senesinde “Selena” dizisinde oynadığı “Dilara” rolü ile adım attı.  Dizi oyunculuğunun bunun yanında tiyatro oyunlarında sahne aldı ve kurumsal firmaların reklam yüzü oldu. Başta “Sütaş” olmak üzere “Vatan, Ülker, Vodafone, Bim ve Volkswagen” gibi markların reklam filmlerinde rol aldı. 2008 senesinde “Büyük Buluşma” aynı yıl Akasya Durağı dizilerinde rol aldı. 2009 senesinde “IV. Osman” dizisinde ve 2011 senesinde “Türk Malı” dizisinde rol aldı. Bu zamandan sonra uzun bir süre dizi oyunculuğuna ara verdi. Hazal Kadak 2016 senesinde “Aşk ve Günah” dizisinde “Zeynep” karakterini oynadı.

Güzel oyuncu Hazal Kadak özel yaşamında 2018 senesinde Eylül ayında Fenerbahçe yönetim kurulu üyesi Selahattin Baki ile yaşamını birleştirdi. Hazal Kadak boyu 1.65 cm kilosu 52 kg burcu Boğa.

Hazal Kadak dizileri ve filmleri

Hazal Kadak yer aldığı diziler? Hazal Kadak hangi dizilerde oynadı?

  • 2016 Aşk ve Günah – Zeynep
  • 2011 Türk Malı – Kezban
  • 2009 IV. Osman – Hilal
  • 2008 Akasya Durağı – Nilüfer
  • 2008 Büyük Buluşma – Serpil
  • 2006 Selena – Dilara