Hayallere Kapılma – Celeste Bradley Kitabını İndir

tarafından
70
Hayallere Kapılma – Celeste Bradley Kitabını İndir

Hayallere Kapılma – Celeste Bradley Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

Yalancılar Kulübünün 2. serisinde farklı bir sahtekarlık ve farklı bir konuyla devam ediyoruz.

Yalancılar kulübü üyeleri sosyeteye sızara amaçlarını yerine getirmek isterler. Fakat burnu oldukça hava zengin sosyeteye girmek hiçte öle basit bir iş değildir. Fakat bu durum kulüp için çok önemli olunca kulübün lideri Dalton görevi üstlenir. Kılığına gireceği kişiyi iyi seçmesi gerektiği için ünlü, gizemli ama bir süredir ortada görünmeyen karikatürist Sör Thorogood iyi bir tercihtir. Dalton sosyeteye sızmış ve oldukça iyi gitmektedir. Fakat bir süre sonra tanıştığı Clara adında bir kadın onun sahtekar olduğunu biliyordur. Çünkü Sör Thorogood kendisidir.

 

Hayallere Kapılma Hakkında

Acımasız bir casusun sosyeteye kibirli biri olarak girmesi hiç de kolay değildir. Fakat Yalancılar Kulübü’nün yeni lideri Dalton Montmorency bu görevi üzerine alır ve Londra’da yankı uyandıran politik çizimlerin yaratıcısı münzevi karikatürist Sör Thorogood kılığına girer. Sör Thorogood’un gerçek kimliği tam bir gizemdir, bu yüzden Dalton karikatürleri hükümdarlığa daha fazla zarar vermeden önce onu ortaya çıkaracağını umar. Tabii tuhaf bir cazibesi olan Clara Simpson’la tanışana dek..

Clara meşhur karikatürist Sör Thorogood’la bir baloda tanıştığında onun bir sahtekâr olduğundan emindir, çünkü gerçek Sör Thorogood bizzat kendisidir. Karikatürlerini satarak, ölen kocasının akrabalarının evinden ayrılıp kendi evinde yaşayabilecek kadar para biriktirmeyi ummaktadır. İşte bu yüzden sahtekârın maskesini düşürmeye karar verir, fakat başka biriymiş gibi davranırken bambaşka bir gizeme kapılıverir…

Hayallere Kapılma Yorumlar

“Konusu ve karakterleriyle baştan çıkarıcı bir roman.”
Romantic Times

“Bir sonraki kitabı sabırsızlıkla bekleyeceksiniz.”
Publishers Weekly

Hayallere Kapılma – Celeste Bradley Kitabını İndir Kitabını İndir