Hamilelik Doğum Ve Bebek Bakımı – Ayşe Öner Kitabını İndir

tarafından
59
Hamilelik Doğum Ve Bebek Bakımı – Ayşe Öner Kitabını İndir

Hamilelik Doğum Ve Bebek Bakımı – Ayşe Öner Kitabının Açıklaması:

Hamilelik Doğum Ve Bebek Bakımı – Ayşe Öner

Hamilelik Doğum Ve Bebek Bakımı

Hamilelik Hazırlığı

Hamilelik

Bebek Odası Hazırlığı

Hamilelikte Beslenme

Nefes Egzersizleri

Hamile Egzersizleri

Hastaneye Hazırlık

Doğum

Doğum Sonrası Beslenme

Loğusalık

Doğum Sonrası Egzersizleri

Bebek Egzersizleri

Yenidoğanın Özellikleri

Emzirme

Aşılar

Hastalıklar

Seyahat

Ağlama

Uyku Düzeni

Gaz Sorunu

Bebek Masajı

Alt Değiştirme

Banyo

Tırnak Kesimi

Kardeşler

Oyun ve Arkadaşlar Yürüme

Evde Alınacak Güvenlik Önlemleri

İlkyardım ve Diğer Konular…

 

    Yüreğe dokunan bir yürek Ayşe Hanım. Annelerin annesi… Tüm bebeklerin yaşayan meleği Ayşe Hanım. İlk doğumum olduğu için ne kadar okusam da, araştırsam da her inandığım isim, doktorum, herkes, herkes Ayşe Öner diyordu bana… O kadar güven veren bir insan ki Ayşe Hanım, ilk dersimiz ve devamı art arda geliverdi…

 

    Dokuz ayın her evresini…

    Doğumun tek başrolü doğru nefes almanın önemini ve uygulamasını…

    Tüm bedenimde ve ruhumda yaşadığım değişimlerin gerçek sebeplerini…

    Normal doğumun önemini…

 

    Anne sütünden, bebeğimin ilk banyosuna kadar çok şeyi Ayşe hanımdan öğrendim ben.

    … Ve son sözüm: Elinizde bulunan kitaba sahip olduğunuz için çok şanslısınız. Her sayfası değerli, yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile oluşmuş. Anne ve anne adayları için vazgeçilmez bir rehber kitap olacaktır.

   Gülben Ergen

 

    Hiçbir yerli veya yabancı yayın, Ayşe’nin huzur ve şefkat dolu, son derece bilgili ve bilinçli sesinden duyduğum öğretilerin yerini tutamadı. Her hamileye candan tavsiye ettiğim bu kitapla, hamileliğinizin zevkine varmanızı ve Allah’ın kadınlara bahşettiği bu muhteşem hediyeyi beklerken başucunuzdan ayıramayacağınız bu kitabı hararetle tavsiye ederim.

Leyla Günyeli

 

    Hamilelik, Doğum ve Bebek Bakım Kitabı, uzun yıllar boyunca yüzlerce anne adayına hamileliği, doğumu ve bebek bakımını öğreten Ayşe Öner’in bilgi birikimlerinin bir sonucudur. Ülkemiz şartlarına uygun olarak hazırlanmış ama dünya çapındaki en güncel bilgilerle zenginleştirilmiş bu eser anne ve baba adaylarının başucu kitabı olacaktır. Aynı zamanda Gülben Ergen, Leyla Alaton, Tuğba Erbil gibi ünlülere hamilelik ve bebek bakımı eğitimi vermiş ve doğum koçluğu yapmış olan Ayşe Öner, en güncel bilgilerle yenilenmiş ve genişletilmiş olan eserinde, anne adaylarının her konuda aklına gelebilecek sorulara ışık tutmakta, onları bir çocuk sahibi olma mucizesini kendilerine büyük bir güvenle tadabilecekleri bilgileri sunmaktadır.

 

    Hamilelik, Doğum ve Bebek Bakım Kitabı, hamilelik öncesinden başlayarak çocuğunuz bir yaşına gelinceye kadar sizin ve bebeğinizin ihtiyaç duyacağını her tür bilgiyi içermektedir.

Hiçbir yerli veya yabancı yayın, Ayşe’nin huzur ve şefkat dolu, son derece bilgili ve bilinçli sesinden duyduğum öğretilerin yerini tutamadı. Her hamileye candan tavsiye ettiğim bu kitapla, hamileliğinizin zevkine varmanızı ve Allah’ın kadınlara bahşettiği bu muhteşem hediyeyi beklerken başucunuzdan ayıramayacağınız bu kitabı hararetle tavsiye ediyoruz.