Gönülsüz Muhafız – Melissa J. Cunningham Kitabını İndir

tarafından
62
Gönülsüz Muhafız – Melissa J. Cunningham Kitabını İndir

Gönülsüz Muhafız – Melissa J. Cunningham Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

Alisa hayat dolu, çevresi tarafından sevilen geleceğe dair renkli hayalleri olan bir genç kızdı. Fakat henüz 16 yaşlarındayken ölüm onu bu dünyadan kopardı. Yalnız hayatına kıydığı için tekrar dünyaya bir muhafız olarak gönderildi. Buraya kadar sorun yoktu fakat henüz toy bir asi olan Brecken adlında ki gence muhafızlık yapacak olması, ölü kalmasından daha kötüydü. Brecken söz dinlemeyen karanlık ve gizli yönleri olan bir gençti. Üstelik bazı özel yetenekleri vardı. Başlara hiç anlaşamayan bu ikili zamanla kalben yakınlaşınca yasak olan bir kuralı çiğnediler. Artık ikisinin ortak bir düşmanı vardı!

 

Gönülsüz Muhafız Hakkında

Karanlık ve tehlikeli, asi genç Brecken Shaefer’ın muhafızı olmak göründüğünden çok daha zor.

Ölüm, on altı yaşındaki Alisa Callahan’ın sandığı gibi bir şey değildi. Yumuşak ve pembe renkli bulutların üzerinde, büyükannesi ve en iyi arkadaşıyla birlikte sonsuzluğa uzanmak en büyük hayaliydi. Kısacık hayatında birden fazla acı verici tecrübeyle karşılaşmış olmasının bir mükâfatı olacaktı herhalde. Ancak ne yazık ki kendi canınıza kıydığınızda, o sonsuz mükâfatları elde etmek o kadar da kolay olmuyordu.

Alisa, intiharının bedelini ödemek üzere muhafızlık yapmak zorundadır. Bu kolay bir iş gibi görünse de, Alisa’nın korumak zorunda olduğu gencin tehlikeli bir sırrı vardır ve kesinlikle hayatında Alisa’yı istememektedir.

Brecken Shaefer sıradan bir genç değildir. Özel yetenekleri, Alisa’nın ölümden sonraki hayatını kabusa çevirecektir. İkisi arasında bir takım duygular filizlenmeye başladığındaysa, olaylar kontrolden çıkar. Alisa, kendi içindeki şeytanla yüzleşmek bir yana, Brecken’ı korumak için, ikisinin de ruhlarını tamamıyla yok etmek üzere olan bir iblisle de yüzleşmek zorundadır.

Alisa geçmişinden saklanmaktan yorgun düşmüştür. En kolay şey kaçıp gitmekken, Brekcen ona dayanma gücü verebilecek midir?

 

Gönülsüz Muhafız – Melissa J. Cunningham Kitabını İndir Kitabını İndir