Gölgelerin Yolu – Brent Weeks Kitabını İndir

tarafından
51
Gölgelerin Yolu – Brent Weeks Kitabını İndir

Gölgelerin Yolu – Brent Weeks Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:

Fantastik aksiyon türünde ki “Gölgelerin Yolu” adlı roman sizleri zevkli bir maceraya davet ediyor.

Durzo adında karanlıkların ve gölgelerin içerinse aniden beliren ve o belirdiğinde düşmanlarından eser kalmayan bir ölüm sanatçısıdır.  Durzo bu zamana kadar suikastçi denince akla ilk gelen kişi olmuştur. Pahalı ücretinin yanı sıra kuralları da vardır. Azoth ise bu yaşına kadar aylak yaşamış pisliklerle dolu bir kenar mahalle çocuğudur. Durzo ve Azorh’un karşılaşması her ikili içinde oldukça farklı bir kapı açacaktır. Artık ölüm ensede intikam önlerindedir.

Gölgelerin Yolu Hakkında

Durzo Blint için suikast bir sanattı.
Ve o şehrin en usta sanatçısıydı.
Azoth için hayatta kalmak çok zordu. Tehlike peşini asla bırakmıyordu. Kendini bildi bileli kenar mahallelerde yaşadı ve insanları hemen tanımayı risk almayı öğrendi.
Durzo Blint’in yardımcısı olmak belki de aldığı en büyük riskti.
Azoth kendini kabul ettirebilmek için eski hayatını geride bırakıp yeni bir kimlik ve isimle hayatına devam etmeliydi. Kylar Stern olarak tehlikeli kurallar ve tuhaf büyülerle dolu yeni hayatında ölüme yakın durmaya alışmalıydı.

Gölgelerin Yolu Yorumlar

“Kitabın başından sonuna dek büyülenerek okudum. Unutulmaz karakterler aklınızı başınızdan alacak bir kurgu bitmek bilmeyen bir aksiyon ve alkışı hak eden sürükleyici bir anlatım. “
Terry Books New York Times çoksatan yazar

Gölgelerin Yolu – Brent Weeks Kitabını İndir Kitabını İndir