Gölgeler Diyarı – Kate Brian – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir

tarafından
59
Gölgeler Diyarı – Kate Brian – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir

Gölgeler Diyarı – Kate Brian – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

Rory Miller adında genç bir adam, uzun zamandır aranan Steven Nell adlı seri katilin elinden kurtulan şimdiye kadar ki tek kişidir. Tutsak olduğu bir zamanda Steven’in küçük bir dikkatsizliğini iyi kullanarak hayatta kalmayı başarmıştır. Bunun üzerine hiç anlaşamadığı kardeşi Darcy ve babasını polis koruma programına alarak yeni bir hayat vermişlerdi. Güzel bir ada kasabasına yerleşen aile her şeyin yolunda olduğunu hissettiği bir anda arkadaşlarından birisi kaybolmuş ve kabus yeniden baş göstermişti.

 

Gölgeler Diyarı Hakkında

Rory Miller hayatını kurtarmak için tek şansını kullanmış ve ona saldıran seri katilden kaçmayı başarmıştı. Ancak korkunç seri katil Steven Nell hâlâ serbestti. Rory, babası ve kardeşi Darcy’yle tanık koruma programına girmek zorundaydı. Bu üçlü arkadaşlarını ve ailelerini veda bile edemeden arkalarında bırakıp yeni bir hayata adım atacaktı.

Çocukken yakın olsalar da artık birbirine dayanamayan Rory ve Darcy, Juniper Adası’nda hayatı umursamayan, kumsalda parti yapan, gün batımında yürüyüşlere çıkan ve sörf yapan bir grup gençle tanışacaklardı.

Ancak kendilerini yeniden güvende hissetseler de, bu yeni arkadaşlarından biri ortadan kaybolunca korku tekrar geri dönecekti. Bu kayıp vakası sadece bir tesadüf müydü, yoksa kâbus yeniden mi başlıyordu?

Yorumlar

“Korkutucu ve gizemli… Gölgeler Diyarı son sayfasına kadar merakımı ayakta tuttu.” 
-Sara Shepard, Küçük Sevimli Yalancılar’ın yazarı-

Gölgeler Diyarı – Kate Brian – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir Kitabını İndir