Gölgeler Arasında – Nora Roberts Kitabını İndir

tarafından
54
Gölgeler Arasında – Nora Roberts Kitabını İndir

Gölgeler Arasında – Nora Roberts Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:

Roarke savcılıkta çalışan dul bir bayandır. Görevi savcı yardımcılığıdır. Eski kocasından bolca miras kalmıştır. İşinde oldukça iyidir. Fakat aşk kapısına dayandığında işler karışmaya başlayacaktır. Çünkü bu dul kadın ilk evliliğinde mesleki ve mantık çerçevesinde evlenmiştir. Zaten hasta olan kocası bir süre sonra ölmüştür. Fakat o maskeli  gece karanlığında dolanan şüpheli adam ve onun Roarke’ye söyledikleri tutkulu bir kapı açmıştı fakat mesleği ile arzuları arasında sıkışan kadın ne yapacaktı.

Gölgeler Arasında Hakkında

Bölge Başsavcı Asistanı Deborah O’Roarke, mesleğinde başarılı, adalete ve kanunlara inanan bir kadındır. Bir partide tanıştığı Gage Guthrie, görev sırasında ölümden dönen ve aylarca komada kalmış eski bir polistir.
Gage, uyandığında, hatırı sayılır bir mirasla beraber, yapabildiklerinin gücünü keşfettiğinde, inanmakta zorlanacağı eşsiz bir yeteneğe sahip olduğunu öğrenir. Elindeki bu iki devasa güçle ikili bir düzeni yaşarken, aşk kapıyı çaldığında, tıkanır.
Deborah, üzerinde çalıştığı davanın delilleri peşi sıra, karanlık ve izbe sokaklarda gözü kara bir cesaretle dolanırken, başı derde girdiğinde, siyahlara bürünmüş, yüzünde maskesi ile gölgeler arasında bir gölge; fısıltılar arasında geceye ait bir mırıltı gibi olan Nemesis ile karşılaşır. O, kendisine ihtiyaç duyulduğunda, adeta bir şimşek gibi çakar ve gökyüzünü çizgi çizgi boyayıp, yaprakları aydınlatan o görsel yankı ile gösterir varlığını. Deborah, tepkisiz kalmakta zorlanır. Ancak esas çelişki, eş zamanlı olarak, genç kadının düşüncelerini istila eden Gage Guthrie’nin o tanıdık bakışlarında saklıdır.

 

Gölgeler Arasında – Nora Roberts Kitabını İndir Kitabını İndir