Gökçe Yıldırım kimdir, nereli, kaç yaşında?

tarafından
5
Gökçe Yıldırım kimdir, nereli, kaç yaşında?


Gökçe Yıldırım Kimdir, biyografi sitemizde Gökçe Yıldırım ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Gökçe Yıldırım kaç yaşında?, Gökçe Yıldırım memleketi neresi, Gökçe Yıldırım evi nerede, Gökçe Yıldırım nereli, Gökçe Yıldırım instagram, Gökçe Yıldırım ile alakalı her detay yazımızda..

Gökçe Yıldırım estetiksiz hali, burun estetiği oldu mu, eski sevgilisi, yeni sevgilisi, markası, Gökçe Yıldırım Ataberk ilişkisi, Ataberk Özdene Gökçe Yıldırım sevgili mi, Gökçe Yıldırım İrem Derici işbirliği ne, Youtuber Gökçe Yıldırım Instagram hesabı kısaca ile ilgili tok bilgiler her kesim aracılığıyla araştırılan konular içinde yerini aldı. Yotuber ve fenomen Gökçe Yıldırım son dönemlerin popüler bireyler listesinde yer alıyor. Bilhassa Youtube üzerinden güzellik, moda ve birden fazla renkli hususta paylaşımlar ve video içerikleri yapmaktadır.

Gökçe Yıldırım 1992 senesinde İstanbul’da iki çocuklu bir ailede dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Annesi göçmen ve babası Kastamonu Cidelidir. Ablası ile içinde iki yaş bulunmaktadır. Gökçe Yıldırım internet ve medya kariyerine ilk kez 17 yaşında Kanal D televizyonunda çalışarak adım attı.

Gökçe Yıldırım hayatı, biyografi ve vikipedi

Ardından Amerika New York’ta eğitimler aldı ve 4 yıl orada yaşamaya ve dil eğitimi almaya başladı. Türkiye’de video üreticisi olarak ilk videosunu 2014 senesinde paylaşımı yaptı. Ardından Makyaj videoları ile ünlenmeye ve tanınmaya başladı. Kısa sürede bir hayli önemli takipçi kitlesine sahip oldu.

Gökçe Yıldırım boy kilo yaş

Özel yaşamında dansçı Ataberk Özdene ile sevgili oldu. Ama sonrasında sevgilisi Ataberk Özdene’nin şarkıcı İrem Derici ile aldattığını öne sürmüştür. . Gökçe Yıldırım şimdilerde video içeriklerini üretmeye sürdürmektedir. Gökçe Yıldırım estetik yaptırmıştır. Burnu estetiktir. Estetik olmadan önceki hali ise aşağıda bulunmaktadır.  

Gökçe Yıldırım estetiksiz hali

Gökçe Yıldırım boyu 1.63 cm kilosu 56 kg ve burcu Kova.