background img
Eki 22, 2018
128 Views

Go Kitabı – Richard Bozulich Kitabını İndir

Written by

Go Kitabı – Richard Bozulich Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:

 

Çağlar öncesi bir hayat oyununa giriş yapmak ister misiniz? Bu oyun bilinen en eski oyun olmasına rağmen halen gelmiş geçmiş en kapsamlı içeriğe sahiptir. Aslında öğrenilmesi çok zor değildir fakat uygulaması konusuna gelirsek, hayatı boyunca kendini bu oyuna adamış keşişler vardır. Karanlık ve aydınlığı temsil eden bir masada iki kişi arasında oynan oyun gümüz de kıyaslamak istersek en yakın oyun satranç olsa da çok ayrı bir kulvardadır. Bu oyuna başladığınız an bir bebek misali yeni doğmuş olursunuz. İlerledikçe yaptığınız her hata yada başarı sizi hayatınızın devamında aynı yönde döner. Jumanji filminin de buradan esinlendiği düşünülür.

 

Go Kitabı Hakkında

Kökeni, Antikçağ’a, Taoizm’e, Zen’e dayanan; bin yılların gizemli, mistik ve felsefi oyunu: GO

Karanlığın ve aydınlığın, siyahların ve beyazların varoluş mücadelesi; yin ve yang’ın; pozitifin ve negatifin, karşıtların evrensel etkileşimi ve uyumu…

Tahta üzerinde küçük bir yaşam provası!

”Bir GO oyuncusu, tahta üzerinde gerçek hayatı yaşar. Yapılmış hamleler anılar gibidir, hatalar değiştirilemez ve oyun boyunca ayağınıza bağ olur. Hamleler, yaşanan andır; acı çekersiniz, mutlu olur ve hayatta kalabilmek ya da rakibinizi yok edebilmek için çalışırsınız. Gelecek ise düşündüğünüz hamlelerdir.”

 

Go Kitabı – Richard Bozulich Kitabını İndir Kitabını İndir

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir