Gizli İkna Taktikleri – Kevin Hogan – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir

tarafından
89
Gizli İkna Taktikleri – Kevin Hogan – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir

Gizli İkna Taktikleri – Kevin Hogan – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
Bu kitabı sık sık okumaktan sayfaları aşınmış bir kılavuz haline gelecektir.

İstediğiniz kişiye nasıl 8 dakikada evet dedirtiniz adlı kitabıyla büyük bir kitleyen ulaşan yazardan bu konun daha özüne ve temeline giden bir teknik kitap. Genelde pazarlama alanında kullanılması adına yazılıp seminerleri düzenlenen “Gizli İkna Taktikleri ” artık herkesin ulaşabileceği bir e kitap olarak sizlerle. Kimse kendi taktiğini paylaşmaz, çünkü paylaşırsa artık bu Gizli İkna Taktikleri işe yaramaz hal alır. Sırf iş hayatında birilerine bir şeyler satmak için ikna etmek zorunda değilsiniz. Ayrıca özel hayatınızda bir çok kişiyle iletişiminizi güçlendirmek adına atılacak iyi bir adımdır.

Gizli İkna Taktikleri Hakkında

Gizli İkna Taktikleri; psikoloji, dilbilim, satış teknikleri ve iletişim alanındaki en son araştırmaların bir sentezini sunarak, dilediğiniz kişiyi, dilediğiniz konuda ikna edebilmenizin yöntemlerini gösteriyor. Kitabı inceledikçe, kullanabileceğiniz ve sahip olduğunuz becerileri geliştirebileceğiniz yeni fikirler ve teknikler bulacaksınız. Satış sektöründe çalışanlar Gizli İkna Taktikleri sayesinde satışlarını artırabilecek. Ne iş yapıyor olursanız olun, bu kitap işinizi daha iyi yapmanızı sağlayacak. Unutmayın, ikna sanatı sadece işyerinde değil; herkesin her an her yerde kullanması gereken bir beceridir. Hâlâ ikna olmadınız mı? O halde kitaba bir göz atın. Kesinlikle ikna olacaksınız… 
UYARI! Bu kitaptaki ikna taktikleri etik bir şekilde kullanılmaya yöneliktir. Çekiç; çiviyi, tahtaya çakmak amacıyla üretilmişse de zaman zaman birilerinin kafasına vurmak gibi kötü amaçlarla da kullanılabilir. Bu teknikler de iş ve özel yaşamınızda, kötü amaçlar için değil; iyi ve etik amaçlar doğrultusunda kullanacağınız ikna gücünüzü artırmaya yöneliktir.