Gerçek Aşk Hikayesi – Willow Aster Kitabını İndir

tarafından
77
Gerçek Aşk Hikayesi – Willow Aster Kitabını İndir

Gerçek Aşk Hikayesi – Willow Aster Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
Gerçek aşkın damdan düşme olmadığını zamanla içinize işleyen adeta bir nakış gibi onu dokumanız gerektiğini anlatan bir hikayeye sahip “Gerçek Aşk Hikayesi” adlı ekitap.

Sparrow bundan seneler önce eğlence için gittiği mekanda çıkan müzisyen Ian’nı hiç unutamadı. Fakat kader onları bir çok kez bir araya tesadüflerle getirdi. İlişkileri ilerledi, samimiyetleri artı fakat ikisi de birbirine 5 sene boyunca hiç açılamadı. Her ikisi de birbirinin vereceği tepkiden korkuyor en azından arkadaş olarak bir birlerini kaybetmek istemiyorlardı.

Gerçek Aşk Hikayesi Hakkında

Sparrow Fisher dönüşüm geçiriyordu. Artık demode kıyafetlerini ve ideallerini bırakıp nihayet özgürlüğünü kuşanmaya başlamıştı.

New York’a taşınmasından hemen önce Sparrow, sahnede ilk gördüğü günden beri rüyalarına giren müzisyen Ian Sterling ile tanışır. Aralarındaki çekim daha ilk dakikada kendini gösterir ama ilişkileri o kadar da basit değildir.

Beş yıllık bir zaman diliminde Sparrow ve Ian birbirlerine olur olmadık yerlerde rastlarlar. Sparrow’un her defasında ona gerçekten güvenip güvenemeyeceğine, Ian’ın da ona karşı aynı hisleri besleyip beslemediğine ve en önemlisi aşkın her şeye yetip yetmeyeceğine karar vermesi gerekir.

Gerçek Aşk Hikâyesi, bir ilişkideki inişleri ve çıkışları – mutluluk, acı, endişe ve aşkın her şeyin üstesinden gelip gelemeyeceğini anlatan elinizden bırakamayacağınız sürükleyici bir hikâye.