background img
Eki 24, 2018
105 Views

Gelinler ve Nedimeler – Jane Costello Kitabını İndir

Written by

Gelinler ve Nedimeler – Jane Costello Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
Evie bir gazetecidir. Aynı iş yerinde çalıştığı yakışıklı Jack ise onun platonik aşkıdır. Uzun zamandır bu durum maalesef böyle. Zaten Jack’in bomba gibi birde sevgilisi var! Gerçi Evie sorsak ne Jacki seviyor ne sevgilisini kıskanıyor. Fakat oturaklı ve planlı bir kadın olduğu için Nedimelik görevi üstlenecek ilk kişi olarak tüm arkadaşları ona koşuyor. Eğer düğüne Jack gelecekse memnuniyetle kabul ediyor. Fakat bu düğünlerde bir lanet mi ne var sa artık Evie, Jacke ne zaman yakınlaşmaya başlasa işler sarpa sarıyor.

Gelinler ve Nedimeler Hakkında

En yakın arkadaşının mihraba yürümesine sadece yarım saat kala, Evie, hayatının en önemli nedimelik görevini başarıyla yerine getirmeye çalışıyor. O da gelini damada teslim etmek elbette! Bütün şartlar aleyhine gelişse de, en azından özgüvenini artıracak yeni göğüs destekleri var. Yakışıklı ve çekici Jack, sahte memelerin elbisesinin yakasından fırladığına şahit olana dek de feci güvenecek zaten kendine!
27 yaşındaki Evie, hayatında hiç aşık olmamış ve asla olmayacağına inanan aklı başında bir gazeteci. E, tabii, neredeyse gönlü kurumuş bu genç kadının, ajandasındaki onca düğünde nedimelik yapma fikrinden de ödü kopuyor. Ne var ki, Jack bu düğünlerin bir parçası haline geldiğinde işler değişiyor. Ve terslikler Evie’nin yakasını bırakmıyor! Mesela Jack, esmer bomba Valentina’nın sevgilisi. Kadın, bildiğiniz bomba! Yirmi beş santimlik bir vibratörle (pardon ama iyi kızlar da oyuna gelebilir) yaşadığı talihsiz macera ise Evie’nin önüne çıkan ve çıkacak olan engellerden sadece başka bir tanesi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir