background img
Eki 19, 2018
127 Views

Gazap – Monica McCarty Kitabını İndir

Written by

Gazap – Monica McCarty Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:

 

Arthur Campbel uzun zamandır babasının intikamını almak adına kendini kusursuzca geliştirmiştir. Bu yetenekleri sayesinde düşmanı olduğu krallığa sızarak onları içeriden batırmak adına elinden geleni ardına koymayacaktı. Fakat bu Krallıkta hiç hesapta olmayan bir şey onun intikamını geçiktiriyordu. Anna adında ki krallın kızı oldukça zeki ve güzeldi. Üstelik krallığa yeni katılan Arthur’dan oldukça etkilenmişti. Fakat Arthur’un soğuk bakışlarında hiç bir şey yakalayamamak Anna’yı çıldırtıyordu. Oysaki Arthur’un krallığı batırmamasına sebep olan tek şey bu kızdı.

 

Gazap Hakkında

Üstün keşif becerilerinden dolayı kralın gözde ordusuna seçilerek düşman cephesine sızan Arthur Campbell, bir sonraki adımı için emir beklemektedir. Adeta bir gölge gibi hareket ederken, babasını öldüren liderin klanına karşı yüreği intikam ateşiyle yanıp tutuşmaktadır. Ancak düşman cephesinin tam kalbinde karşısına beklenmedik bir engel çıkar. Gizli kapaklı işleri aydınlatmadaki becerisiyle ondan aşağı kalır yanı olmayan, efsanevi güzelliğiyle Anna MacDougall.

Babasının kuvvetlerine yeni katılan bu sert görünüşlü, yakışıklı adamdan etkilenen Anna, onun kendisine karşı kararlı bir tavırla kayıtsız kalışını bir meydan okuma olarak kabul etmeye hazırdır. Savaşın bir an önce bitmesini dileyen Anna, sevebileceği iyi bir adamla sakin bir hayat paylaşma hayalleri kurarken, onu gözleriyle kendine çeken ancak sözleriyle uzaklara iten bu esrarengiz şövalyeye gönlünü kaptırır. Fakat tehlike, yalan dolan ve ufukta görünen savaş, ikisini birbirlerinin tutkularını ve sırlarını öğrenmeye sürükleyince, adeta çelikten bir vücuda sahip bu savaşçı bir seçim yapmak zorunda kalır: Aşk mı? Yoksa intikam mı?

 

Gazap – Monica McCarty Kitabını İndir Kitabını İndir

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir