Fulya Filazi kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

tarafından
6
Fulya Filazi kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?


Fulya Filazi kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Fulya Filazi kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Fulya Filazi kimdir? kaç yaşında?, Fulya Filazi kimdir? memleketi neresi, Fulya Filazi kimdir? evi nerede, Fulya Filazi kimdir? nereli, Fulya Filazi kimdir? instagram, Fulya Filazi kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Fulya Filazi nereli? Kaç yaşında?

Fulya Filazi kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Fulya Filazi yer aldığı diziler? Fulya Filazi sevgilisi kim? Fulya Filazi boy kilo yaş bilgileri, ile ilgili araştırılanler, kariyeri, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Fulya Filazi yaşamı ve biyografisi

Fulya Filazi Türk dizi ve tiyatro oyuncusu ve menajer, cast direktörüdür. Cast yaptığı dizi film projeleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başararak kısa bir sürede tanınmaya başlamıştır.

Fulya Filazi 24 Temmuz 1985 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Ankara’da başladığı öğrenilik yaşamına liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale Bölümü’nde sürdürdü. Daha sonra ayın alanda yüksek lisans yaptı. Ayrıca  Università degli Studi di Firenze ‘de dramaturji üzerine de yüksek lisans yaptı. Fulya Filazi oyunculuk kariyerine tiyatro sahnelerinde adım attı. Ankara ve Adana Devlet Tiyatroları’nda görev aldı. Fulya Filazi 2018 senesinde “NoAct Sahne” kurucuları arasıda yer aladı. Ayrıca Talent and Cast Management şifrketinda cast direktörlüğü yaptı. “Cehennem Tanrısı” isimli tiyatro oyununun yönetmen koltuğunda oturdu.

Fulya Filazi 2020 senesinde ilk kez dizi oyuncusu olarak “Kefaret” dizisinde rol alan isim oldu. Fulya Filazi boyu 1.65 kilosu 58 kg burcu Aslan göz rengi ise kahverengi’dir.

Fulya Filazi dizileri ve filmleri

Fulya Filazi yer aldığı diziler? Fulya Filazi hangi dizilerde oynadı?