Freddy’nin Pizza Dükkanı’nda Beş Gece / Anormaller (Karton Kapak) Pdf indir

tarafından
11
Freddy’nin Pizza Dükkanı’nda Beş Gece / Anormaller (Karton Kapak) Pdf indir


Freddy’nin Pizza Dükkanı’nda Beş Gece / Anormaller (Karton Kapak) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Freddy’nin Pizza Dükkanı’nda Beş Gece / Anormaller (Karton Kapak) kitabı 304 olarak çıkarılmıştır. Scott Cawtch tarafından kaleme alınan Freddy’nin Pizza Dükkanı’nda Beş Gece / Anormaller (Karton Kapak) isimli kitap 9786057954091 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Freddy’nin Pizza Dükkanı’nda Beş Gece / Anormaller (Karton Kapak) kitabını 25.10.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Freddy’nin Pizza Dükkanı’nda Beş Gece / Anormaller (Karton Kapak) pdf oku indir.

Freddy’nin Pizza Dükkanı’nda Beş Gece / Anormaller (Karton Kapak) pdf indir

Ünlü korku video oyunu “Five Nights at Freddy’s” ve New York Times Bestseller listesine giren serinin ilk kitabı “Gümüş Gözler”in yaratıcısından…
Freddy’nin Pizza Dükkanı’nda yaşanan orkunç hadiselerij üzerinden bir sene geçmiştir. Charlie yalnızca yaşamına  devam etmeye çalışmaktadır. Yeni bir okula ve hayata başlamanın verdiği heyecana rağmen, Charlie geceleri maskeli bir katilin ve dört tüyler ürpertici mekanik  hayvanın kâbuslarıyla yaşamaktadır. Charlie yaşadığı tüm zorlukların bittiğini düşünmektedir fakat okulunun yakınlarında bi hayli tanıdık yara izleri taşıyan cesetler bulununca, kendisini yine babasının o korkutucu icatlarının dünyasında bulur. Anormal bir şeyler Charlie’yi avlamak için beklemektedir ve eğer bu kez onu ele geçirirlerse, bir daha asla kaçmasına izin vermeyeceklerdir.

Freddy’nin Pizza Dükkanı’nda Beş Gece / Anormaller (Karton Kapak) kitap özeti

Freddy’nin Pizza Dükkanı’nda Beş Gece / Anormaller (Karton Kapak) pdf oku

Freddy’nin Pizza Dükkanı’nda Beş Gece / Anormaller (Karton Kapak) Pdf indir