Fırat Altunmeşe kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

tarafından
4
Fırat Altunmeşe kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?


Fırat Altunmeşe kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Fırat Altunmeşe kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Fırat Altunmeşe kimdir? kaç yaşında?, Fırat Altunmeşe kimdir? memleketi neresi, Fırat Altunmeşe kimdir? evi nerede, Fırat Altunmeşe kimdir? nereli, Fırat Altunmeşe kimdir? instagram, Fırat Altunmeşe kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Fırat Altunmeşe nereli? Kaç yaşında?

Fırat Altunmeşe kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu burcu? Fırat Altunmeşe yer aldığı diziler? Fırat Altunmeşe sevgilisi? Fırat Altunmeşe biyografi? Fırat Altunmeşe instagram? Fırat Altunmeşe yaş? Fırat Altunmeşe filmleri? Fırat Altunmeşe babası? Fırat Altunmeşe annesi? Fırat Altunmeşe abisi? Fırat Altunmeşe Gizem? Hakkında araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Fırat Altunmeşe yaşamı ve biyografisi

Fırat Altunmeşe Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Dizilerde ve sinema filmlerinde oynadığı karakterlerle tanınmaya başladı.

Fırat Altunmeşe 16 Mart 1990 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Ünlü Sanatçı İzzet Altınmeşe’nin oğludur. Lise eğitimini bitirdiktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema Ve Televizyon bölümü okumaya başlamıştır fakat 2. Senenin sonunda Fırat Altunmeşe okulu bırakmıştır. Fırat Altunmeşe müziğe düşkünlüğe ve kabiliyeti olan Fırat Altunmeşe rap müzikle uğraşmaya başlamıştır. Daha sonra “Craft” atölyesinde oyunculuk üzerine dersler almaya başlamış ve oyuncu olmaya karar vermiştir.

Fırat Altunmeşe oynadığı diziler

İlk kez kamera karşısına 2013 senesinde yayına giren “Vicdan” dizisi ile kariyerine adım atmıştır. 2014 senesinde başlayan “Kaçak Gelinler” dizisinde “Can” kişiliğine hayat vermiştir. Herkes aracılığıyla çok bi hayli beğeni alan Fırat Altunmeşe bir çok dizide yer almıştır. Bugünlerde ise “Mucize Doktor” dizisinde oynamaktadır.

Fırat Altunmeşe 1.89 boyunda, 81 kg, burcu Balık.

Fırat Altunmeşe diziler ve filmleri

Fırat Altunmeşe oynadığı dizler? Fırat Altunmeşe hangi dizlerde oynadı? Aşağıda listelenmektedir.

  • 2019 – Mucize Doktor
  • 2017 – Aslan Ailem
  • 2017 – Sofra Sırları
  • 2016 – Kehribar
  • 2016 – Hesapta Aşk
  • 2015 – Maral
  • 2014 – Kaçak Gelinler
  • 2013 – Bensiz
  • 2013 – Vicdan