Faical Attougui kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

tarafından
5
Faical Attougui kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?


Faical Attougui kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Faical Attougui kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Faical Attougui kimdir? kaç yaşında?, Faical Attougui kimdir? memleketi neresi, Faical Attougui kimdir? evi nerede, Faical Attougui kimdir? nereli, Faical Attougui kimdir? instagram, Faical Attougui kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Faical Attougui nereli? Kaç yaşında?

Faical Attougui kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Faical Attougui yer aldığı diziler? Faical Attougui sevgilisi? Faical Attougui boy kilo yaş bilgileri. Faical Attougui ile ilgili araştırılanler, kariyeri, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Faical Attougui yaşamı ve biyografisi

Faical Attougui Arap kökenli Fransız kick boks sporcusu ve bunun yanı sıra dövüş koreografisi sanatçısıdır. Ayrıca sinema, dizi oyuncusu ve dublördür. Sporcu kimliği kadar oyunculuk kariyeride başarılarla doludur.

Faical Attougui 1976 senesinde dünyaya gözlerini açtı. Arap kökenlidir. Frnasız kick boks sporcu ve dövüş koreografisi sanatçısı olan Faical Attougui ünü kısa bir sürede Hollywood filmlerine de ilham olmuştur. Faical Attougui ünlü filmlerde dövüş koreograflığı ve dublörlük yaparak adını duyurmaya başladı. Bilinen en iyi film yapımları “Rouge One: Bir Star Wars Hikayesi”, “Başlangıç (Inception)”, “Yeşil Bölge (Green Zone)” ve Türkiye’de ise “Şampiyon” dizi olmuştur. Hatta Faical Attougui oyuncu Tolgahan Sayışman ile 3 hafta dizideki rolü için antrenman yapmış dizinin ilk bölümünde konuk oyuncu olarak Kafkas’ın ilk maçında rakibi olmuştur. Faical Attougui Türkiye’de Şampiyon dizisi Kafkas, Faycal Attougui, Faysal Atuki, Necdet Suphi Özer isimleri ile bilinmektedir. Şampiyon Necdet Suphi Özer gerçek adı, yaşı, memleketi dizi boyunca hep merak edilmiştir.

Faical Attougui boyu 1.87 cm kilosu 85 kg burcu Oğlak.

Faical Attougui dizileri ve filmleri

Faical Attougui yer aldığı diziler? Faical Attougui hangi dizilerde oynadı?

  • 2019 Şampiyon (Kafkas)
  • 2016 Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi
  • 2010 Baslangıç (Inception)
  • 2010 Yeşil Bölge (Green Zone)