background img
May 23, 2018
71 Views

Extra Eğitim Extra Eğitim Php E-Mail Merketing Sistem Programlama Görsel Eğitim Seti Kitabını İndir

Written by

Extra Eğitim Extra Eğitim Php E-Mail Merketing Sistem Programlama Görsel Eğitim Seti Kitabının Açıklaması:

Extra Eğitim Extra Eğitim Php E-Mail Merketing Sistem Programlama Görsel Eğitim Seti

Sürekli gelişen web teknolojilerinin en popüler ve en olmazsa olmaz tanıtım ve pazarlama araçlarından biriside e-mail marketing’dir. Site tanıtımı, üye kazanımları, ürün pazarlama, ürün satışı, bildirimler, hatırlatmalar vb. işlemler için e-mail marketing sistemleri dünya genelinde kullanılmakta olan en etkili sistemlerden birisidir.

Eğitim dahilinde PHP7, HTML5, CSS3 ve JavaScript kullanılarak, her türden web siteleri için %100 gerekli olan ve kritik önem teşkil eden e-mail marketing sistemini sıfırdan başlayarak en ileri seviyeye kadar tek tek yazılımını hazırlayacak olup, herhangi bir e-mail marketing firmasına bağlı kalmaksızın, sınırsız sayıda tüm e-mail marketing işlemlerinizi kendi yazılımınız sayesinde dilediğiniz gibi ve ücretsiz olarak yapabileceksiniz. Bu sayede en baştan en son adıma kadar, hem sistem programlamanın inceliklerini öğrenecek, hemde kusursuz bir yazılıma sahip olacaksınız. Üstelik yazılımın tüm kaynak kodları da hazır olarak eğitim içerisinde verilmektedir. 15 – 20 Dakikada hemen kullanıma başlayabilirsiniz.

Eğitim videolarını izlerken ve üzerinde çalışmalar yaparken, sistem programlamalarının çok zor olduğu ifade edilmesine rağmen aslında hiç de o kadar zor olmadığını görecek ve kolaylıkla sistem programlamayı ve işletmeyi öğreneceksiniz. Eğitim içerisindeki yazılımın son derece değerli, eşsiz, profesyonel ve üst düzey bir yazılım olması nedeniyle gecikmeden hemen bu eğitim ve yazılıma sahip olmanızı tavsiye ederiz. Yazılımın ve sistemin çalışması için herhangi bir sunucu gerekmemektedir. Aylık 10 – 15 TL’lik bir hosting bile fazlasıyla işinizi görecektir.

Not : Eğitim içerisinde, Php, Css ve Javascript dillerini tek tek baştan sona anlatılmamaktadır. Eğitimde İlgili diller kullanılarak komple sistem programlama anlatılmaktadır.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

E-mail marketing toplu e-mail adreslerine izinsiz olarak mail gönderimleri için kullanılmamalıdır. İzinsiz mail adreslerine yapılacak olan gönderimler SPAM’dır ve kanunen yasaktır. E-mail marketing sistemlerinde sadece müşterilerinize ait, izinli mail adreslerine mail gönderimleri yapılması anlamına gelmektedir.

BAZI ÖZELLİKLER

Ücretsiz e-mail servisleri ile sistemin kurulumu ve işleyişi.Kendi Domain’inize göre POP, IMAP veya SMTP işlemleri.DNS, MX, SPF ve DKIM işlemleri.Mükemmel görsellikte ve kolaylıkta özel full responsive yönetim paneli. (Sıfırdan kodlanmaktadır.)Servis entegrasyonları.Sürekli ve sınırsız gönderim.Limitsiz kişi tanımlama.Standart veya VIP kişi tanımlama.Import & Export işlemleri.Mail template’leri oluşturma.Mail gönderimlerine %100 etki etme.Gerçek zamanlı anlık gelişmiş istatistik ve raporlama.Gönderimi yapılan mailin iletim durumu.Gönderimi yapılan mailin açılma durumu ve açılma sayısı. (Tam detaylı arşivleme ve istatistik raporu)Gönderimi yapılan mail içeriğine tıklanma durumu ve açılma sayısı. (Tam detaylı arşivleme ve istatistik raporu)Dinamik anlık işlemler.Yeniden gönderim işlemleri.İçerik önizleme İşlemleri.Abone rating işlemleri ve raporları.Normal veya öncelikli kampanya oluşturma.Daha sayılamayacak birçok özellik…

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir