background img
May 23, 2018
89 Views

Extra Eğitim Extra Eğitim A’Dan Z’Ye Css3 Görsel Eğitim Seti – Full Responsive Kitabını İndir

Written by

Extra Eğitim Extra Eğitim A’Dan Z’Ye Css3 Görsel Eğitim Seti – Full Responsive Kitabının Açıklaması:

Extra Eğitim Extra Eğitim A’Dan Z’Ye Css3 Görsel Eğitim Seti – Full Responsive

Kısaca; Günümüzde web teknolojilerinin en popüler ve en olmazsa olmaz biçimlendirme dili şüphesiz CSS3’dür. CSS3 sayesinde sıradan ve çok basit görünümlü web siteleri bile mükemmel ve eşsiz bir görünüme kavuşturulabilmektedir. CSS3 ile Full Responsive (tam duyarlı) web siteleri oluşturulabilir ve bu sayede hazırlanacak olan web sitesi tüm cihazlarda kusursuz olarak görüntülenebilir.

Eğitim dahilinde; HTML5, CSS3 ve JavaScript kullanılarak, her türden web siteleri için %100 gerekli olan ve kritik önem teşkil eden CSS3 biçimlendirme dilini sıfırdan başlayarak en ileri seviyeye kadar öğrenecek olup, herhangi bir kişi yada firmaya bağlı kalmaksızın web sitesi biçimlendirme ve tasarımlarına tamamen hakim olacağız. İleri düzeyde CSS3 öğrenimimizi tamamladıktan sonrada, yine eğitimimiz içerisinde Full Responsive E-Ticaret web sitesi tasarımınıda sıfırdan başlayarak en son aşamaya kadar kodlayacağız. Bu sayede en baştan en son adıma kadar, hem web sitesi biçimlendirme ve tasarım inceliklerini öğrenecek, hemde kusursuz bir Full Responsive E-Ticaret web sitesi tasarımına sahip olacaksınız. Üstelik kodlamanın tüm kaynak kodları da hazır olarak eğitim içerisinde verilmektedir.

Eğitim videolarını izlerken ve üzerinde çalışmalar yaparken, CSS3’ün karışık ve zor olduğu ifade edilmesine rağmen aslında hiç de o kadar karışık ve zor olmadığını göreceksiniz. Not : Eğitim içerisinde, HTML5 ve JavaScript dillerini tek tek baştan sona anlatılmamaktadır.

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir