Evini Arayan Ayıcık Pdf indir

tarafından
4
Evini Arayan Ayıcık Pdf indir


Evini Arayan Ayıcık pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Evini Arayan Ayıcık kitabı 32 olarak çıkarılmıştır. Tom Percival tarafından kaleme alınan Evini Arayan Ayıcık isimli kitap 9786052421963 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatındadır. Evini Arayan Ayıcık kitabını 03.01.2019 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Evini Arayan Ayıcık pdf oku indir.

Evini Arayan Ayıcık pdf indir

Ayıcığı eski de olsa Su onu çok severdi. Su için ayıcığı bir oyuncaktan çok arkadaşı gibiydi. Bir gün Su, babası ve ayıcık, birlikte deniz kıyısına gittiler. Onlar dalgalarla oynarken ulaşan fırtına bulutlarıyla birden yağmur bastırdı. Toplanırken öyle acele ettiler ki, ne Su ne de babası, ayıcığın çantanın içinden fırlayıp düştüğünü fark etti.
 
Su, biricik oyuncak ayısını kumsalda kaybettiğinde, bunu denizden başka gören olmadı… Ayıcık, uçsuz bucaksız ve bomboş kumsalda tek başına kaldı. Ama evine, Su’ya dönmeliydi. Deniz, ayıcığını kaybettiği için kızın ne kadar üzgün olabileceğini biliyordu ve bu yüzden yardım etmeye karar verdi. “Seni evine götüreceğim,” diye fısıldadı deniz. Eğer kalbinde taşırsan, hiçbir şeyin gerçekten kaybolmadığını anlatan, bir hayli etkili ve kalpleri ısıtacak bir hikâye…
 
Tom Percival’ın yazıp resimlediği Evini Arayan Ayıcık, yalnızca hikâyesiyle değil, çizimleriyle de özel bir kitap. Karakter ve objelerin hepsi Percival tarafından çizilmiş olsa da, tüm arka planlar ve manzaralar Amsterdam’daki bir müzede sergilen, aralarında Van Gogh’a ait bir tablonun da bulunduğu yedi ayrı eserden parçalar taşıyan bir kolaj çalışması.

Evini Arayan Ayıcık kitap özeti

Evini Arayan Ayıcık pdf oku

Evini Arayan Ayıcık Pdf indir