Etkinliklerle Peygamberlerimiz Pdf indir – E-kitapindir.com

tarafından
2
Etkinliklerle Peygamberlerimiz Pdf indir – E-kitapindir.com


Etkinliklerle Peygamberlerimiz pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 144 sayfadan oluşan Etkinliklerle Peygamberlerimiz kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Hüseyin Özhazar tarafından kaleme alınan Etkinliklerle Peygamberlerimiz isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 16.5 x 23.5 cm ebatındadır. Etkinliklerle Peygamberlerimiz kitabını 9786056539428 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Etkinliklerle Peygamberlerimiz pdf oku indir.

Etkinliklerle Peygamberlerimiz pdf indir

Kur’an-ı Kerim, bizlere örnek olsun diye insanlığın geçmişini anlatır. Geçmişte gönderilen peygamberleri ve kavimlerinin yaşadıklarını bizlere sunar.
Bu bilgiler Kur’an-ı Kerim’de mühim bir yer tutar. Kur’an, insanlık tarihinde çok mühim bir yer tutan peygamberleri anlatarak bizim yolumuzu aydınlatır.
Allah, bizlere öncedenki toplumların yaşadıklarından dersler alıp faydalanalım diye bu kıssaları Kur’an’da anlatmıştır.
Hazırlamış olduğumuz kitapta, klasik metotlarla peygamberlerin yaşamını anlatmak yerine, “Bu anlatılan kıssalardan bizim nasibimize ne düşer?” hassaslığı ile hareket ettik. Mümkünse peygamberlerin, uğruna mücadele verdikleri değerleri bugüne ve yaşadığımız ortama taşımaya çalıştık.
Her hafta için konuyu tamamlayan bir nükte koyduk. Kur’an’la olan ilişkilerimizi biraz daha geliştirmek maksadıyla işlediğimiz konuyla alakalı “Ayet Bulma”lar yerleştirdik. Yine farklı etkinliklerle konuyu pekiştirmeyi ve güncel hayatla ilişkilendirmeyi hedefledik.

Etkinliklerle Peygamberlerimiz kitap özeti

Etkinliklerle Peygamberlerimiz pdf oku

Etkinliklerle Peygamberlerimiz Pdf indir