background img
Eki 22, 2018
105 Views

Esir Yürek – Jennifer Royce – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir

Written by

Esir Yürek – Jennifer Royce – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

Jennifer Royce kaleminden amansız ve macera dolu bir aşk hikayesi okuyacağız. Fahid gemilerde köle olarak büyümüş güçlü ve yakışıklı bir adamdır fakat hayatı boyunca hiç yüzü gülmediği için katı ve serttir. Bir gün zengin bir aileye kızlarını koruması için satılan Fahid’in hayatı burada değişecek ve hiç yaşmadığı duyguları bu evin ladysine duyacaktı. Fakat Ayrin adındaki genç ve güzel lady bir süre sonra kaçırılır uzun süre haber alınamaz bu sıra Ayrini korumaya yemin etmiş olan güçlü ve hayatta kalmayı kölelik zamanlarından iyi bilen Fahid onu kurtarmaya gider.

Esir Yürek Hakkında


Aynı kadere mahkum olmaları bir tesadüf müydü?

Fahid, korsan gemilerinde köle olarak büyümüştür.Yaşadığı hayatın zorlukları genç adamı katı ve duygusuz birine çevirirken, aynı zamanda hayatta kalmayı da öğretmiştir. Fakat köle olarak satıldığı ailenin küçük kızı Ayrin ile tanıştığında, unuttuğu tüm duygular yüreğinin derinliklerinden yüzeye çıkar.

Ta ki küçük kız kaçırılıp, kayıplara karışana kadar…

Ailesinden koparılıp, bir paşanın konağında cariye olmaya mahkûm edilen Ayrin, geçen yıllarda ne ailesinden ne de onu korumaya yemin etmiş altın gözlü devden tek bir haber almamıştır.Kaderini kabullenip, geleceğe dair tüm umutlarını yitirdiğini düşündüğü sırada, umut bir ışık gibi yeniden doğar. Genç kızın yıllar süren esaretinden sonra; Fahid, söz verdiği gibi onu bulmuştur.

Ta ki yaşamlarını şekillendiren taşlar yerlerinden oynayıncaya kadar…

Köle olarak korsan gemilerinde büyümüş sıra dışı genç bir adam, Aristokrat bir aileye mensupken, haydutlar tarafından kaçırılıp paşanın konağına cariye olarak satılan bir leydi…

Ve Mısır çöllerinde başlayıp, İngilitere’ye uzanan eşsiz bir aşk hikâyesi…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir