Erkek Lisesi – Bengisu Sıla Gürbüz Kitabını İndir

tarafından
53
Erkek Lisesi – Bengisu Sıla Gürbüz Kitabını İndir

Erkek Lisesi – Bengisu Sıla Gürbüz Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

Bir kızın gözünden kurgulanmış erkek lisesi nasıl olur acaba?  Yazdığı hikayelerle oldukça büyük kitleye ulaşan Bengisu Sıla Gürbüz’den “Erkek Lisesi” adlı roman.

Onca erkek bir arada olursa önce güç kapışması ortaya çıkar. Herkeste bir kendini kanıtlama çabası ardında bir markalaşma okulun adını diğer okulların önüne yazdırmak istenir. Tabi bu yazma ders ve satrançlar gibi oyunlarla değil kavga ve gürültüyle önde olmak adınadır.  İlginç yerdir vesselam erkek liseleri özelikle konu Kaya Erkek Lisesi olunca. Şimdi bu liseye Kumsal adında tek bir kız başlayınca işler daha ne kadar ilginçleşebilir?

 

Erkek Lisesi Hakkında

Anne ve babasının geçirdiği trafik kazasının ardından Kumsal’ın hayatı altüst olur. Zorla halasına verilir. Derken bir gün, hiç görmediği dayısı çıkıp gelir ve Kumsal’ı yanına alır. Dayısının gelişiyle birlikte yaşadığı şehir dâhil Kumsal’ın hayatı tamamen değişir. Kumsal orada hiç bilmediği bir dünyayla tanışacaktır: Erkeklerin dünyası.

Gittiği okulda tek kız olan Kumsal başlangıçta ne olduğunu anlayamaz. Acaba Kumsal erkeklerin dünyasında bir yabancı olarak mı kalacaktır? Ya da zamanla onların dünyasının bir parçası olmayı başarabilecek midir?

 

Erkek Lisesi – Bengisu Sıla Gürbüz Kitabını İndir Kitabını İndir