background img
Eki 24, 2018
80 Views

El Yazısındaki Sır – Esra Nur Erbil, Melih Arat Kitabını İndir

Written by

El Yazısındaki Sır – Esra Nur Erbil, Melih Arat Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
Bilindiği gibi her insanın kaderi gibi el yazısı da farklılık gösterir. Aslında yaşadıklarımız ve olası yaşayacaklarımız alın yazısı tabirinde olduğu gibi elimizin yazısında da mevcuttur. Fakat bu yazıyı okumak büyük ilimler ister. Ama bu değildir ki okunamaz. Bir grup Türk araştırmacı Melih Arat önderliğinde bir grup, dünyanın bir çok yerinde bu konuda uzmlaşmış kişileri araştırıp yine bir çok insanın el yazılarını inceleyerek bir insanların genel hatlarıyla nedir ne değildir sorusuna kolayca cevap vermenizi sağlayacak bu eseri ortaya çıkardı.

El Yazısındaki Sır Hakkında

El yazısı, okumayı bilenler için müthiş bir bilgi kaynağı.
Yazı yukarı doğru mu aşağı doğru mu meyilli, harfler sağa mı yatık sola mı, kelimeler arası verilen boşluk geniş mi dar mı? Tüm bunlar, sosyal hayatlarından iş yaşamlarına, planlama becerilerinden ruh hallerine, insanlar hakkında pek çok ipucu veriyor.

Melih Arat’ın 1990 yılından beri dünya çapında uzmanların araştırmaları ışığında 400’den fazla kişinin, ünlülerin, seri katillerin el yazılarını inceleyerek üzerinde çalıştığı bu kitap, el yazısından karakter analizi konusuyla amatörce uğraşmak isteyenler için uygulanması kolay, harika bir rehber. Kitaptan edineceğiniz temel bilgilerle kendinizin, sevdiklerinizin, ünlülerin el yazılarına bakarak kişilikleri ya da tercihleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kitapta ayrıca, merak ettiğimiz ünlülerin el yazıları, imzaları ve karakter analizleri de yer alıyor. Abdullah Gül, Recep Tayyip Erdoğan, Paris Hilton, Orhan Pamuk, Sezen Aksu, Ahmet Necdet Sezer, Angela Merkel, Yaşar Büyükanıt, Zeki Müren, Necip Fazıl Kısakürek, Orhan Kemal, Prenses Diana bu ünlülerden sadece bazıları…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir