Ekonomi Politikası – Mahfi Eğilmez, Ercan Kumcu – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir

tarafından
50
Ekonomi Politikası – Mahfi Eğilmez, Ercan Kumcu – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir

Ekonomi Politikası – Mahfi Eğilmez, Ercan Kumcu – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:

 

Oldukça değerli bir kitap olan Ekonomi Politikası bir çok üniversite ve okulda ders kitapları içerisinde öğretim görevlilerince tercih edildiği gibi, ekonomi öğrenmek isteyenlerinde ilk baş vurduğu kaynak olarak ünlenmiştir. Yeni basımı olarak modern ekonomiyi de kapsayan bu çalışma ekonomiyi merak eden herkesin okuması gereken bir başucu eseridir. Bir çok ünlü ekonomistten de tam not alan “Ekonomi Politikası” sizlerle.

 

Ekonomi Politikası Hakkında

İlk olarak 2002’de yayımlanan Ekonomi Politikası, bugüne kadar defalarca basıldı. Kitap, üniversitelerde ders kitabı olarak okutuldu, çeşitli mesleklere giriş sınavlarında temel soru kitapları arasında yer aldı. Yalnızca bir ders kitabı olmakla kalmadı, aynı zamanda ekonomi öğrenmek ve izlemek isteyenlerin de elkitabı haline geldi.

Bu kez kitap, güncel gelişmeleri de kapsayacak biçimde yeniden yazıldı. Kitabın eski baskılarından birini ellerinde bulunduranlar bu baskıyı alıp o eski kitapla karşılaştırdıklarında ekonomi politikasının nereden nereye geldiğini görebilecekler.

Kitap, bu yapısıyla ekonomi ve işletme öğrencileri için olduğu kadar ekonomi konularını merak edenler için de vazgeçilmez bir başvuru kitabı olma özelliği taşıyor.

Ekonomi Politikası  Yorumlar

“Mahfi Eğilmez ve Ercan Kumcu makroiktisat teorilerinin Türkiye ekonomisi karşısında düştüğü boşlukları dolduran önemli bir kitap yazdılar… Ekonomi Politikası kitabını iktisat öğrencilerine ve ekonomiyle ilgilenen herkese hararetle tavsiye ediyorum.”
-Asaf Savaş Akat, Radikal Kitap-

“Dr. Eğilmez ve Dr. Kumcu, Kadir Has Üniversitesi’nde Ekonomi Politikası dersi veriyorlar. Sadece üniversite öğrencilerinin değil, ekonomiye her ilgi duyanın yararlanabileceği, neyin ne olduğunu kolaylıkla anlayabileceği bir kitap yazdılar. Günümüzde ekonomide olan biteni daha iyi anlamak ve izlemek isteyenlere tavsiye ederim.”
-Güngör Uras, Milliyet-

“Kitabı, ekonomiyi merak eden her seviyedeki insan çok rahatlıkla okuyup anlayabilir. Bu kitap bir yap-boz resmi olan ekonominin parçalarını öyle bir bütünlük içinde ele almış ki ana resimden hiç kopmuyorsunuz ve keyifle ekonomik analiz öğreniyor, hatta ekonomik analiz yapmaya bile başlıyorsunuz.”
-Yaşar Erdinç, Akşam-

 

Ekonomi Politikası – Mahfi Eğilmez, Ercan Kumcu – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir Kitabını İndir