Ejder Çocuk Pdf indir – E-kitapindir.com

tarafından
5
Ejder Çocuk Pdf indir – E-kitapindir.com


Ejder Çocuk pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Ejder Çocuk kitabı 244 olarak çıkarılmıştır. Guido Sgardoli tarafından kaleme alınan Ejder Çocuk isimli kitap 9789750837562 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Ejder Çocuk kitabını 15.02.2019 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ejder Çocuk pdf oku indir.

Ejder Çocuk pdf indir

Maks’ın tek bir amacı mevcuttur: Görünmez olmak. Bunun için kendince nedenleri mevcuttur.
Maks’ın kendi poblemleri, sıkıcı dersler ve zorba dostları yüzünden kâbusa dönen okul günleri öğretmenler odasındaki çöpün içinde Ejder Çocuk çizgi romanını bulmasıyla renklenir. Bu olağanüstü, nefes kesici, bütün zorlukların üstesinden gelebilen ejderha maskeli süper güçlere sahip süper kahramanın yaratıcısı kimdir? Üstelik maceraların devamı da gelir. Birisi ona bir mesaj mı vermeye çalışıyordur? Maks bu sırrı çözmeye kararlıdır.
Guido Sgardoli’nin keyifli kaleminden cesaret ve hayal gücü üzerine sürükleyici, düşündürücü keyifli, harika bir roman. Maks’ın yaşadığı zorlukların üstesinden gelme hikâyesi ilham veriyor, hüzünlendiriyor ama güldürüyor da.  

Ejder Çocuk kitap özeti

Ejder Çocuk pdf oku

Ejder Çocuk Pdf indir