Eda Elif Başlamışlı kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

tarafından
6
Eda Elif Başlamışlı kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?


Eda Elif Başlamışlı kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Eda Elif Başlamışlı kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Eda Elif Başlamışlı kimdir? kaç yaşında?, Eda Elif Başlamışlı kimdir? memleketi neresi, Eda Elif Başlamışlı kimdir? evi nerede, Eda Elif Başlamışlı kimdir? nereli, Eda Elif Başlamışlı kimdir? instagram, Eda Elif Başlamışlı kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Eda Elif Başlamışlı nereli? Kaç yaşında?

Eda Elif Başlamışlı kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu burcu? Eda Elif Başlamışlı yer aldığı diziler? Eda Elif Başlamışlı sevgilisi? Eda Elif Başlamışlı biyografi Eda Elif Başlamışlı instagram? Eda Elif Başlamışlı twitter? Eda Elif Başlamışlı Bana Her Şey Yakışır? Eda Elif Başlamışlı estetiksiz hali? Eda Elif Başlamışlı son hali? Eda Elif Başlamışlı İncir Ağacı? Hakkında araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Eda Elif Başlamışlı yaşamı ve biyografisi

Eda Elif Başlamışlı Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Dizilerde ve sinema filmlerinde oynadığı karakterlerle tanınmaya başladı.

Eda Elif Başlamışlı 19 Nisan 1997 senesinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Eğitim yaşamına bitirdiktan sonra İlk kez ekranlara” Bana Her Şey Yakışır” programı ile tanınmaya başlanmıştır. Daha sonra oyunculuk üzerine eğitimler alan oyunculuk sektörü ile yaşamına devam etmek isteyen Eda Elif Başlamışlı 2017 senesinde “Hep Yek 2” sinema filminden rol almıştır. Daha sonra “Darısı Başımıza, Hercai” gibi dizilerde rol almıştır.

Eda Elif Başlamışlı sevgilisi

Eda Elif Başlamışlı 1.70 boyunda, 50 kg, burcu Oğlak. Sevgilisinin kim olduğu bilinmemektedir.

Eda Elif Başlamışlı diziler ve filmleri

Eda Elif Başlamışlı oynadığı dizler? Eda Elif Başlamışlı hangi dizlerde oynadı? Aşağıda listelenmektedir.

  • 2019 – İncir Ağacı
  • 2019 – Hercai
  • 2017 – Hep Yek 2
  • 2017 – Darısı Başımıza