Dünyayı Yöneten Gizli Cemiyetler Pdf indir

tarafından
11
Dünyayı Yöneten Gizli Cemiyetler Pdf indir


Dünyayı Yöneten Gizli Cemiyetler pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 184 sayfadan oluşan Dünyayı Yöneten Gizli Cemiyetler kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Kürşad Berkkan tarafından kaleme alınan Dünyayı Yöneten Gizli Cemiyetler isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Dünyayı Yöneten Gizli Cemiyetler kitabını 9786059288156 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Dünyayı Yöneten Gizli Cemiyetler pdf oku indir.

Dünyayı Yöneten Gizli Cemiyetler pdf indir

Tarih boyunca gizliye veya bilinmeyene duyulan ilgi zamanımızda bile birden çok birinin ilgi kaynağı olmuştur. Bu gizemli bilgiler üç büyük dinin ve inanç sisteminin de yozlaşmasına neden olmuştur. 
 
Gizli ve bir o kadar da gizemli teşkilatlar yapılanmaları, uygulamaları, ayinleri ve toplum üzerindeki etkileri sebebiyle gnostik halkların oluşmasına neden olmuştur. 
 
Bu kitapta okuyacağınız birden fazla gizemli cemiyetler ise yer yüzünde yaşayan yahut yaşamış olan uygarlıkların gizli sırlarını bildiklerini, doğanın gizemli yapısını çözdüklerini ve görünmeyen alemin  sır kapılarını araladıklarını iddia ediyorlar. 
 
İlluminati, Masonlar, Tapınak Şövalyeleri, Cizvitler gibi tarikatlar ise dünyayı yönettiği söylenen ve kendi ideallerinde de “homo – sapiens” olarak gördükleri cahiliyye insanını inisiye ederek (geliştirerek) “Aydınlanma” yolculuğunu tamamlayacaklarını dile getiriyorlar. 
 
Elinizde tuttuğunuz bu kitap ise onların binlerce yıllık kadim sırlarını deşifre etmeye çalışıyor. Hayretle okuyacağınız satırlara şahit olurken, dünyanın bilinen tarihinin bunun yanında perde arkasında bilinmeyen bir tarihin olduğunu da ruhsal bir keşif ile anlayacaksınız…

Dünyayı Yöneten Gizli Cemiyetler kitap özeti

Dünyayı Yöneten Gizli Cemiyetler pdf oku

Dünyayı Yöneten Gizli Cemiyetler Pdf indir