Delirtici Düşlerin Dexteri – Jeff Lindsay Kitabını İndir

tarafından
58
Delirtici Düşlerin Dexteri – Jeff Lindsay Kitabını İndir

Delirtici Düşlerin Dexteri – Jeff Lindsay Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
Okura söylenecek tek bir şey kalıyor, Vay anasını!

-Times-
Dexter Morgan kimine göre bir kahraman kimine göre bir canavar.  Dexter acımasız cani bir katil. Öyle sıradan bıçak ve silah kullanarak öldürüp kaçanlardan değil. Zeki bir planla kurbanına her saniyeyi yaşatan zeki bir plan dahilinde can alan bir katil. Fakat suçsuz hiç kimseye dokunmayan, neredeyse her öldürdüğü kurbanı için enpati kurabileceğiniz işini temiz yapan bir şeytan. Tabi dışarıdan oldukça çekici ve centilmen bir adam. Kötüler için korkunç bir düş, onu tanıyan bayanlar için çılgın bir düş bu adam.

Delirtici Düşlerin Dexteri Hakkında

O çekici bir canavar… Ölümü hatırlatan bir kahraman… Sadece kötü adamları öldüren bir katil… Dexter Morgan ile tanışın. Müdavimi olacaksınız… Dexter Morgan bir seri katil. Dexter’ la empati kurmakta zorlanmayacaksınız çünkü Dex samimiyetle, hiç gocunmadan anlatıyor. İlgilendiği ölümü hak edilir kılarken avlarını öldürmeyi hoş görülebilir bir vazifeye dönüştürüyor. Dexter Morgan, kuzu postuna bürünmüş kibar bir kurt. Kanın sindirdiği bir canavar o.

Delirtici Düşlerin Dexteri Yorumlar

Vicdan sahibi bir seri katil olan Dexter Morgan hakkında karanlık, derin ve günahkâr bir roman bu. Lindsay’in hikâyesi cüretkâr ve beklenmedik derecede mizahi.”
-USA Today
Şeytan bilimiyle uğraşanların artık korkak ve zorba, yeni bir sevgilisi var.”
-Janet Maslin, New York Times