Dans Eden Oniki Prenses (Ciltli) Pdf indir

tarafından
5
Dans Eden Oniki Prenses (Ciltli) Pdf indir


Dans Eden Oniki Prenses (Ciltli) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Dans Eden Oniki Prenses (Ciltli) kitabı 28 olarak çıkarılmıştır. Ruth Sanderson tarafından kaleme alınan Dans Eden Oniki Prenses (Ciltli) isimli kitap 9786056843204 dilinde ve Kuşe Kağıt ebatındadır. Dans Eden Oniki Prenses (Ciltli) kitabını 26.06.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Dans Eden Oniki Prenses (Ciltli) pdf oku indir.

Dans Eden Oniki Prenses (Ciltli) pdf indir

Kral, her gece ayakkabıları paramparça olan oniki kızının sırrını çözen insana büyük bir ödül vaat etmiştir. Sırrı çözmeye gelen bir çok prens de ertesi gün kayıplara karışmıştır.
Michael de prenseslerin sırrını çözmek için saraya doğru yola çıkar. Yolda karşısına çıkan yaşlı kadının tavsiyesine uyarak sarayda bahçıvan olarak işe başlar ve prensesleri gözetlemeye başlar.
Prensesleri gizlice takip eden Michael, büyülü ormanlardan geçerek büyük bir saraya ulaşır. Prenseslerden Lina’ya âşık olan genç Michael, prensler gibi büyülenmeden sırrı çözmek ve sevdiği prenses ile evlenmenin yolunu bulmak zorundadır.
Ruth Sanderson, dünyanın en fazla bilinen masallarından olan Dans Eden Oniki Prenses’i olağanüstü sulu boya resimler eşliğinde yeniden yorumladı.

Dans Eden Oniki Prenses (Ciltli) kitap özeti

Dans Eden Oniki Prenses (Ciltli) pdf oku

Dans Eden Oniki Prenses (Ciltli) Pdf indir