Büyük Dünya Araştırması Pdf indir

tarafından
7
Büyük Dünya Araştırması Pdf indir


Büyük Dünya Araştırması pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Büyük Dünya Araştırması kitabı 56 olarak çıkarılmıştır. Kamini Khanduri tarafından kaleme alınan Büyük Dünya Araştırması isimli kitap 9789750840692 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatındadır. Büyük Dünya Araştırması kitabını 11.01.2019 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Büyük Dünya Araştırması pdf oku indir.

Büyük Dünya Araştırması pdf indir

Maceraperestler için yola çıkma vakti.
Sırt çantanızı hazırlayın!
Büyük Hala Margigold’un size harika bir armağansi var: Bir dünya turu bileti! Bu yolculukta çözülecek bulmacalar, arayıp bulmanız gereken armağanler ve sizi bir sonraki durağınıza taşıyacak bir sürü ipucu var.
Büyük Dünya Araştırması saatlerce sürecek bulmaca heyecanına ek olarak keşfedeceğiniz enteresan yerlerdeki kültür ve yaşam üzerine merak uyandıran bilgiler veriyor.
 
Merak duygusunun tetiklemesiyle dikkat kabiliyetini daha da ilerletmeye yönelik olarak hazırlanmış olan Büyük Dünya Araştırmasıtitizlikle çizilmiş görselleri ve ustalıkla yerleştirilmiş ipuçlarını bir arada sunuyor. Aktivite kitabında gezilen otantik, eksantrik bölgeler hafiyelik peşinde eğlenen çocuklara bunun yanı sıra -tıpkı bir belgesel izlermiş gibi- farklı yaşam kültürlerinin yaşayışları ile ilgili bilgiler veriyor. Tayland’da nehre kurulan bir yüzen market, Trinidad’da katılacağınız bir karnaval veya Amazon Nehri üzerinde ziyaret edilecek bir orman köyü… Bu aktivite kitabı yalnızca çocuklar için değil, onlarla birlikte bulmacaları çözmeye çalışacak olan yetişkinler içinde çarpıcı bilgilerle dolu.

Büyük Dünya Araştırması kitap özeti

Büyük Dünya Araştırması pdf oku

Büyük Dünya Araştırması Pdf indir