background img
Eki 24, 2018
80 Views

Büyük Balık – Daniel Wallace – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir

Written by

Büyük Balık – Daniel Wallace – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
Bir adam düşünün çocukluk yılların da okulda tüm derslerde başarılı. Sporun bir çok dalında okulunu temsil ediyor. Bu tiplerin sıkıcı olduğunu düşünüyorsanız yine gençlik yılların da en iyi partleri o düzenliyordu. İnsanlar onu çok seviyor, kızlar bayılıyordu. Tabi oda kızları seviyordu. Ama onun sevdiği bir diğer şey ise hayvanlardı. Şimdi ölmek üzere.. Fakat oğluna anlatığı kendi hikayelerini dinlemeniz gerekiyor.

Büyük Balık Hakkında

Edward Bloom çocukken herkesten hızlı koşar, okulu asla asmazdı. Büyüdüğünde birçok insanın hayatını kurtardı, devleri ehlileştirdi. Hayvanların dilinden anlardı, onlar da onu çok severdi. İnsanlarsa ona bayılırdı. Kadınlar ona tutulur, o da karşılık vermeden duramazdı. Üstelik anlatacak o kadar çok öyküsü vardı ki.

Şimdi hasta yatağında ölümü bekleyen Edward Bloom, yanı başındaki oğlu William’la hayatın anlamı üzerine konuşmak ya da ona nasihat etmek yerine bildiği fıkraları anlatıyor, hikâyeleriyle hayatına dair ipuçları veriyor. Büyük Balık, Edward Bloom’un, onu oğlunun gözünde dünyanın en sıradışı adamı haline getiren inanması güç olaylarla örülü yaşam öyküsü. Büyüleyici, tuhaf ve eğlenceli, efsanevi ölçülerde bir roman.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir