background img
May 11, 2018
108 Views

Bitcoin Rehberi – Ian Demartino Kitabını İndir

Written by

Bitcoin Rehberi – Ian Demartino Kitabının Açıklaması:

Bitcoin Rehberi – Ian Demartino

Bitcoin yeni bir ödeme birimi değil. İnternet gibi, Bitcoin de dağılmış ağda çalışan bir teknoloji. Onu kimse kontrol edemez, kimse kapatamaz. ‘İnternetin para birimi’ denen Bitcoin bundan çok daha güçlü: akıllı gözlemcilerin deyimiyle, para biriminin interneti.

· Dijital paranın kökeni, geçmişi, şimdiki durumu, geleceği;

· Bitcoin’in arkasındaki devrimsel blokzinciri teknolojisi;

· Bitcoin’i elde etme ve onunla yatırım yapma yöntemleri;

· Bitcoin’i nasıl ve nerede harcayabileceğiniz;

· Bitcoin’in internetin yeraltı dünyasıyla ilişkisi;

· Alternatif dijital paralar hakkında bilmek istediğiniz her şey.

Bitcoin hızla ilerleyip gelişirken diğer tüm teknolojilere entegre edilecek ve dünyada bundan faydalanacak tüm para birimlerinin arasında eşsiz bir yere sahip.

Yeni teknoloji devrimini yakalamak isteyenler için yazılan Bitcoin Rehberi, küresel kripto para fenomenini size çok daha yakın kılacak.

İNTERNETİN İLETİŞİM VE MEDYA KONUSUNDAKİ AÇILIMININ AYNISINI, BITCOIN DE FİNANS DÜNYASINDA UYGULUYOR: ÜLKE SINIRLARINDAN ETKİLENİLMEDEN ‘EŞLER ARASI’ İŞ YAPILMASINI SAĞLIYOR VE BÖYLECE ÖNÜMÜZE YİNE BİR SÜRÜ YENİ OLASILIK SUNULUYOR. BITCOIN’İN ARDINDAKİ BLOKZİNCİRİ TEKNOLOJİSİYSE DÜNYAYI BİZİM HENÜZ HAYAL EDEMEDİĞİMİZ ŞEKİLDE DEĞİŞTİRECEK.

PARA YALNIZCA BAŞLANGIÇ.

IAN DEMARTINO, COINJOURNAL’IN KURUCU ORTAĞI VE COINDESK’TE SERBEST YAZARDIR. BITCOIN’E İLGİ DUYMADAN ÖNCE FARKLI SİTELERDE TEKNOLOJİ YAZARI OLARAK ÇALIŞTI.

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir