background img
Eki 17, 2018
88 Views

Bir Nefes Uzakta – Lesley Pearse – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir

Written by

Bir Nefes Uzakta – Lesley Pearse – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:

 

Belle adında henüz 15 yaşında bir kız sokakla erken yaşında tanıştı. Annesiyle yaşayan Bella aslında ikiside bir birini çok severdi. Fakat evin babası öldükten sonra onlara bıraktığı bela yüzünden kızını korumak isteyen anne onu terk etmek zorunda kaldı. Artık sokaklarda yalnız başına kalmış olan bu kızın arkasından kötülükler gelmeye başladı. Öncelikle genel evine düşen Belle’nin kaderi gün geçtikçe daha kötü ve korkunç oluyordu. Taki o işiyle tanışana kadar!

Bir Nefes Uzakta Hakkında

Londra’daki bir genelevde büyüyen, on beş yaşındaki bir kızdı Belle… Masumdu ancak bulunmaması gereken bir yerde şahit olduğu bir cinayet yüzünden annesinin onu korumaya çalıştığı hayata düşeceğini nereden bilebilirdi ki?

Belle sokaktan kaçırılıp fuhuşa zorlanacak ve ardından New Orleans’ta tam bir hayat kadınına dönüşecekti. Güzelliğini arzulayan ve ona sahip olmak için her şeyi yapabilecek erkeklerin merhametine kalmış olan Belle’in ülkesine, ailesine ve özgürlüğüne dair kurduğu hayalleri ona acıdan başka bir şey vermeyecekti.

Cesaret ve güç sayesinde hayatın bize kurduğu tuzakları aşabilir miyiz? Ne kadar korkunç şeyler yaşasak da içimizdeki masumiyeti koruyabilir miyiz?

Bir Nefes Uzakta Yorumlar

“Önemsememenin mümkün olmadığı karakterler… Harika bir anlatım.” 
-Daily Mail-

“Kolay kolay unutamayacağınız duygusal ve etkileyici bir roman.” 
-Woman’s Weekly-

Bir Nefes Uzakta – Lesley Pearse – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir Kitabını İndir

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir