Bir Leydinin Sırları – Grace Burrowes – PDF indir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir

tarafından
48
Bir Leydinin Sırları – Grace Burrowes – PDF indir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir

Bir Leydinin Sırları – Grace Burrowes – PDF indir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

Grace Burrowes tarafından yazılmış tarihi bir romantik roman. Bir lady olmanız kusursuz olmanız anlamanına gelmemektedir. Ve tutkularınızı gizlemeniz ve sırlarınızı ifşa etmemeniz gerekir ama bu sadece dışarı olan bir roldür. Aslında bir lady sıradan bir insandan farksızdır fakat daha tehlikelidir. Maggie Moreland ladysiydi ve gizli sırları açığa çıkmak üzereydi oda bu işin profesyoneli olan dedektif Benjamin’e baş vurmuştu fakat planlamadığı bir şey vardı. Hayatında ilk kez birine sırlarını paylaşmış ve buna rağmen sevilmişti.. Tarihi aşk hikayeleri yazmak modern aşk hikayelerinden biraz daha zordur fakat Grace bu işi ustalıkla yapan nadir yazarlardan.

Bir Leydinin Sırları Hakkında

Umudun ışığıyla umutsuzluğun gölgesi arasında kalmış bir kadına aşk yol gösterebilir mi?

Moreland Dükü’nün kızı Leydi Maggie Windham’ın, hayatını altüst edebilecek tehlikeli sırları vardır ve bunları saklamakta oldukça başarılıdır. En azından şimdiye dek… Sırları ifşa olma ihtimaliyle karşı karşıya kaldığında ise kendisini bu felaketten kurtarmak için Dedektif Benjamin Hazlit’e başvurur. Ancak genç adam yardım etmek maksadıyla çıktığı yolda ona günden güne bağlanmaya başlar.

Benjamin, Maggie’nin geçmişiyle ilgili sır perdelerini tek tek kaldırırken, genç kadın onu kendisinden uzak tutmak için çabalar çünkü kimseye anlatamadığı gerçeklerin, ömrünün sonuna kadar mutluluğuna engel olacağı kaygısını yüreğinde taşımaktadır. Ancak aşkın yüceliğine ve karşı konulmazlığına direnebilmek düşündüğünden daha zordur. Genç kadın kalbi ile sırlara boğulan mantığı arasında bir tercih yapmak zorundadır.

Bir Leydinin Sırları Yorumlar

“Grace Burrowes tarihi romanlar yazma konusundaki ustalığını bir kez daha kanıtlamış.” 
-Library Journal-

“Nüktedan, tutkulu ve aşkı arayan karakterlerin mükemmel ayrıntılarla betimlendiği bu romana âşık olacaksınız.”
-USA Today-

“Entrikalar, tehlikeli sırlar ve imkânsızlıkların gölgesinde yeşeren tutku dolu bir aşk. Tarihi romanslara ilgi duyanların kaçırmaması gereken bir kitap.”
-Booklist-