Bir Başka Mavi – Amy Harmon Kitabını İndir

tarafından
42
Bir Başka Mavi  – Amy Harmon Kitabını İndir

Bir Başka Mavi – Amy Harmon Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

Amy Harmon bu sefer oluşturduğu konu örgüsü ve Blue adında ki karakterle okuyunun gönlünü bir kez daha fetih edecek. Blue Echohawk  adında ki 19 yaşında ki genç henüz bir bebekken terk edilir. Onu bulan evsiz bir adam tarafından umarsızca büyütülür. 20’li yaşlarına geldiğinde daha o lisedeyken bir çok arkadaşı iş yada üniversite hayatındaydı. Blue aslında bunların hiç birini umursamıyordu. Zor bir gençti, çünkü hayat bir kişiye yapabileceği en ağır dramları ona henüz bu yaşına kadar yaşatmıştı. Böyle bir dünyada neden var olduğunu, kim olduğunu ve nereden geldiğini bilmeyen için hayat sıradan bir duraktı sadece. Fakat onun lise öğretmenlerinden birisi Blue’yi yakından takip ediyordu. Peki aşk? Blue için aşk ne demekti?

Bir Başka Mavi Hakkında

TERSYÜZ’ün yazarından, hiç kimsenin “birisi” olmasının… alışılmadık bir dostluğun, umudun iyileşmeye ve kefaretin aşka dönüşmesinin hikâyesi.

Blue Echohawk kim olduğunu bilmiyordu. Gerçek adından ya da doğum gününden bihaberdi. İki yaşında terk edilmiş, bir başıboş tarafından büyütülmüş ve on yaşına kadar okul yüzü dahi görmemişti. On dokuz yaşına geldiğinde, yaşıtları üniversiteye ya da yeni hayatlarına doğru giderken, Blue hâlâ lise son sınıftaydı. Annesiz, babasız, inançsız ve geleceksiz Blue Echohawk aynı zamanda zorlu bir öğrenciydi. Sertti ve kendi bildiğini okuyordu. Ayrıca son derece çekiciydi. Yani, genç bir İngiliz olan ve sorun çıkaranları kanatları altına almaya meyilli ve Blue’yu çözmeye kararlı tarih öğretmeninin tam tersiydi.

Âşık olmak, kim olduğunuzu bilmediğinizde zor olabilir. Kim olduğunu ve sizinle neden birlikte olmaması gerektiğini tam olarak bilen birine âşık olmak ise imkânsızdır.

Bir Başka Mavi Yorumlar

“Şimdiye kadar bir karaktere hiç bu kadar bağlanmamıştım. Mendillerinizi kapın ve uzunca bir süre oturmaya hazır olun, çünkü bu kitabı bitirene kadar bırakmak istemeyeceksiniz!
-Read This ~ Hear That-

“Amy Harmon’ın yarattığı hikâyeler ve karakterler, bir şekilde içime işliyor ve kalbimi yıkıp geçiyor.”
-Brittany and Bianca Blab Books-

“Bir Başka Mavi’nin duygusal şiddeti okurları sarsacak. Amy Harmon büyüleyici bir hikâyeye imza atıyor ve bir kez daha okurlarını kelimelerin ötesinde etkilemeyi başarıyor.”
-Romantic Reading Escape-

Bir Başka Mavi – Amy Harmon Kitabını İndir Kitabını İndir