Bilge Köpek Yeni Evinde (Sen de Oku) Pdf indir

tarafından
8
Bilge Köpek Yeni Evinde (Sen de Oku) Pdf indir


Bilge Köpek Yeni Evinde (Sen de Oku) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde Good Dog Mc Tavish sayfadan oluşan Bilge Köpek Yeni Evinde (Sen de Oku) kitabı 9786052851708 olarak çıkarılmıştır. Meg Rosoff tarafından kaleme alınan Bilge Köpek Yeni Evinde (Sen de Oku) isimli kitap 13.02.2019 dilinde ve 128 ebatındadır. Bilge Köpek Yeni Evinde (Sen de Oku) kitabını Grace Easton numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bilge Köpek Yeni Evinde (Sen de Oku) pdf oku indir.

Bilge Köpek Yeni Evinde (Sen de Oku) pdf indir

Gelmiş geçmiş en bilge köpekten, bir aileyi yola getirmenin sırları…
Anne Pişi, günün birinde annelikten istifa eder! Bunun bunun yanında, Pişi ailesinin evinde ne temiz çamaşır kalır, ne de bir tabak yemek pişer. Dağınıklık, evde bir sürüngen gibi dolaşmaya başlar. Ta ki, günün birinde, bilge köpek Merlin, Pişi ailesini barınakta görüp sahiplenene kadar. Kahramanımızın bu sorumsuz ve anlayışsız aile bireylerini yola getirecek çok çılgın planları mevcuttur…
Yazar Meg Rosoff ve çizer Grace Easton’ın ortak imzasını taşıyan Bilge Köpek Yeni Evinde, Tudem’in, okumaya isteksiz ve okuma kuvvetliğü çeken çocuklar için özel olarak bir araya getirdiği SEN de OKU koleksiyonundaki yerini alıyor!
Kelimelerle savaşan çocuklar, bilge köpek Merlin’in dahiyane fikirleri eşliğinde yeni ufuklara doğru koşarken, okuma sevgisi kazanıyor!
 

Bilge Köpek Yeni Evinde (Sen de Oku) kitap özeti

Bilge Köpek Yeni Evinde (Sen de Oku) pdf oku

Bilge Köpek Yeni Evinde (Sen de Oku) Pdf indir