Beynine Format At – M. Barış Muslu Kitabını İndir

tarafından
89
Beynine Format At – M. Barış Muslu Kitabını İndir

Beynine Format At – M. Barış Muslu

Sağlık, Mutluluk, Başarı ve Tüm Hedeflerine Ulaşmak İçin Beynine Format At!Evet, size gül bahçesi vaat ediyorum! Bütün korkularınızdan arınacak, fobilerinizden, sigara bağımlılığından, kilolarınızdan kurtulacak; kronik ağrılarınıza, hayatınızı zorlaştıran yanlış inançlarınıza son vereceksiniz. Hem de gayet bilimsel, etkin ve sistematik bir yöntemle. Çoğu durumda dakikalar içinde! Tek şartım var! Siz de iyi bir öğrenci olacak, kendi üzerinizde çalışmak için zaman ayıracaksınız. “Pozitif düşün, hayallerin gerçek olsun” diyen, etkisi “ara gazı” vermekten öteye gitmeyen kişisel gelişim kitaplarından siz de sıkılmadınız mı zaten? Öyleyse tam yerine geldiniz demektir! Biz şimdi birlikte bambaşka bir şey yapacağız. Gerçek bir temizlik operasyonuyla “ilkel” programlarından bir türlü vazgeçmek istemeyen beynimize format atacağız!

NeuroFormat® yöntemiyle hayatımızı baştan aşağı değiştireceğiz. Ne duruyoruz? Hadi, başlayalım artık…Beynine Format At kitabının yazar M. Barış Uslu, 1975 yılında Türkiye’de doğuyor. Tarsus Amerikan Koleji’nde başlayan lise hayatı ABD’de devam ediyor. Lise eğitimini 2 senede ABD’de tamamlıyor, daha sonra Michigan Tech Üniversitesi’ni 3 yılda tamamlamayı başarıyor. Henüz 20 yaşında iken bir mühendis olarak Türkiye’ye dönüş yapıyor. Türkiye’de eğitim hayatı Koç Üniversitesi İşletme yüksek lisansı ile devam ediyor. 2001 yılında Türkiye’de teknolojik servislerin yaratıldığı bir şirket kuruyor. Yazar çalışmalarını kurucusu olduğu ReCrea Academy’de hızla sürdürüyor. Tüm eğitim hayatı boyunca insan beyninin işleyişi ve düzeni ile ilgili araştırmalar yapıyor. Pek çok farklı ülkede ve pek çok farklı kişiden bu konu ile ilgili eğitimler alıyor. Kendini bu konuda geliştirerek beynin ruhsal ve bedensel sağlık üzerindeki etkisini çözüyor. Çalışmalarının ve araştırmalarının sonucunda NeuroFormat® adını verdiği bir sistem oluşturuyor. Bu sistemin kullanılışını ve ayrıntılarını hem kitaplarında hem de yaşam koçluğu ve danışmanlık yaparak insanlara aktarıyor.

Beynine Format At, Sağlığına Format At, Yıka Beynini ve Neuro Aşk kitaplarını yazıyor. Yıka Beynini ve Beynine Format At kitapları çıktığı günden beri oldukça ilgi görüyor ve aylarca çok satanlar listesinde yerini koruyor. 2013 yılında yayımlanan Beynine Format At kitabı, kişisel gelişim kitaplarında yeni bir çığır açıyor. Kendini geliştirmeyi ve değiştirmeyi seven okuyucuların sıklıkla tercih ettiği kişisel gelişim kitapları birçok teori ve açıklama sunuyor. Beynine Format At kitabı ise işi teoriden pratiğe taşımayı başarıyor. NeuroFormat® tekniği sağlığın, mutluluğun ve başarının anahtarı olan insan beynine format atarak fabrika ayarlarına döndürüyor. Bu format sayesinde insanlar kendilerini engelleyen ve vazgeçemediği birçok mutsuzluk kaynağından kurtulabiliyor. Sigara bağımlılığı, kilo sorunu, panik ataklar, fobiler, kronik hastalıklar ve ağrılar, depresyon ve hatta aşk acısı bile bu yöntem ile yok edilebiliyor. M. Barış Uslu, beynin olumsuz olaylara verdiği bu tepkileri normal buluyor. Yapılması gereken şey ise beynin verdiği olumsuz tepkileri ortadan kaldırmayı en kısa sürede başarabilmek oluyor. Aksi takdirde bu olumsuz tepkiler insan hayatını ele geçirerek, insanı mutsuzluğa ve sorunlara esir ediyor.  Beynine Formak At kitabını dikkatli bir şekilde okuyan ve NeuroFormat® tekniğini en doğru şekilde uygulayabilen kişiler problemlerinden kısa sürede kurtulma imkanına sahip oluyor. Hatta tekniği anlayıp uygulamayı öğrendikten sonra bazı problemler dakikalar içerisinde hallolabiliyor. Kitabın çözümünü vadettiği konular arasında profesyonel başarıların, spor ve sahne performanslarının arttırılması, ilişkilerde daha iyi olabilme, utangaçlığı atabilme, tüm fobileri yok etme, topluluğa karşı konuşma yetisi kazanabilme, travmatik olayları atlatma, korkuları ve endişeleri yok etme, aşk acısını yok etme, suçluluk, öfke duygularından arınma, migren – fibromiyalji tedavisi, kronik ağrıları yok etme, panik atak ve kaygı bozukluklarını giderme, depresyonu atlatabilme, dikkat bozukluğu ve hiperaktivite tedavisi, stresi ve strese bağlı şikayetleri azaltma, IBS (Hassas Bağırsak Sendromu) tedavisi, kilo sorunlarını yok etme, sigara gibi bağımlılıkları bırakma, uykusuzluk hastalığının tedavisi yer alıyor. Bu kitap insanları mutsuz eden, hayatı kısıtlayan her problemi atlatmanın yollarını en kolay şekilde açıklıyor. Çözümün sadece beyin yardımı ile olabileceğine söyleyen yazar, çözümü de beyin formatı ile sunuyor. Okuyucuların ilgisini çekmeyi başaran ve kısa sürede baskı sayısı yükselen Beynine Format At kitabı, hayatını iyileştirmek isteyen herkese hitap ediyor. Yalnızca anlatmakla kalmayıp uygulama yöntemlerini de açıklaması okuyucuların kitabı tercih etmesinin en önemli nedenlerinden biri oluyor. Ayrıca yazarın başarılarla dolu hayatı da NeuroFormat® tekniğini denemeye değer kılıyor.