background img
Eki 18, 2018
95 Views

Beynin Gizli Güçleri – Amargi Hillier Kitabını İndir

Written by

Beynin Gizli Güçleri – Amargi Hillier Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

Etkili dikkat çekici bir kişisel gelişim kitabı arıyorsanız “Beynin Gizli Güçleri” aradığınız kayna olabilir.

Para, iş, sağlık ve güç gibi bir çok alanda kullanabileceğiniz teknikleri içeren bu kitap, basıldığı günden bu yana ilgileri üzerine toplamış durumdadır. Bilimsel olarak biliriz ki en zeki olanımız bile beynimizin yalnızca %5’ini kullanırız.  Bu durumu şöyle düşünelim dünyada sadece Türkiye’i keşfetmişsiniz kafanızda ki haritaların sınırı da bu sınırdan ibarettir. Şimdi elin hep beraber bunu okyanusları ve gerekirse evreni aşalım.

 

Beynin Gizli Güçleri Hakkında

Artık Sır Olarak Tutulan Bilgilerin Açıklanma Zamanı!

Yasaklanmış Bilgiler Gün ışığına Çıkıyor.

Potansiyelinizi aktive etmeniz için size muhteşem bir kaynak! Dünyada büyük yankı uyandıran bu kitaptan öğreneceğiniz teknikler ve bilgiler sayesinde hayatınız sonsuza dek değişecek! Bu teknik ve bilgilerle koşullarınızı ve gerçekliğinizi değiştirecek gücün içinizde olduğu düşüncesi ulaşılmaz bir şey olmaktan çıkacaktır. Bazı insanlar bunu uzun zamandır kullanıyorlar. Peki ya siz daha önce bu teknikleri hiç duymadınız ya da öğrenmediniz mi?

Bu kitapta anlatılan teknikleri kolay bir şekilde aktarmak için eğlenceli bir konu seçtim. Teknikleri; Baştan Çıkartma ve Cezbetme konusu üzerinden anlattım fakat bu sizi yanıltmasın, okuduğunuzda fark edeceksiniz ki bütün teknikler istediğiniz her konu ve alan için değiştirilerek kullanılabilir. Önemli olan tekniklerin temelini, barındırdıkları güçleri ve içerdiği öğeleri kavramanızdır. Bunu yaptığınızda; Sağlık, İlişkiler, Para ve aklınıza gelen her konu için bu güçlü teknikleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bu kitap, görünmez dünyayı nasıl ele geçireceğinizi ve nasıl kendi komutanıza alacağınızı gösterecektir. Bunu yapmaya başladığınızda hayatınızın akışı değişecektir. Denemeye var mısınız?

 

Beynin Gizli Güçleri – Amargi Hillier Kitabını İndir Kitabını İndir

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir